Tak dziś wygląda Bartosz Żukowski

i

Autor: AKPA Tak dziś wygląda Bartosz Żukowski

Zaskoczeni jego metamorfozą?

Bartosz Żukowski pozuje u boku znanej posłanki. Tak dziś wygląda serialowy Walduś Kiepski

2023-06-13 13:05

Bartosz Żukowski (48 l.) zdobył sławę dzięki roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich". Po zakończeniu produkcji skupił się na graniu w teatrze oraz pomocy czworonogom. Pracuje jako inspektor ds. ochrony zwierząt, a w mediach nagłaśnia zbiórki i akcje charytatywne na rzecz potrzebujących zwierząt. Ostatnio spotkał się ze znaną posłanką Henryką Krzywonos (70 l.). Dzięki zamieszczonym przez nią zdjęciach, wiemy jak dziś wygląda Bartosz Żukowski.

Tak dziś wygląda Bartosz Żukowski, czyli Walduś ze "Świata według Kiepskich". Znana posłanka pokazała nowe zdjęcia

Bartosz Żukowski, za sprawą roli w serialu i rozwodowi z Ewą Coll, przez długie lata nie schodził z pierwszych stron gazet. Sądowa batalia oraz nagła utrata pracy odbiły się na wyglądzie gwiazdora. Kiedy w lutym 2022 roku pokazaliśmy jego najnowsze zdjęcia, trudno było w nim rozpoznać gwiazdora z ekranu. Długie włosy, niechlujny zarost, całkiem spory brzuszek i papieros w dłoni... "Wyglądasz gorzej niż Ferdek Kiepski" – można było przeczytać w komentarzach pod filmem na YouTubie z jego udziałem. Wygląda jednak na to, że Żukowski wziął się w garść. Na profilu Henryki Krzywonos pojawiło się nowe zdjęcia gwiazdora. Radykalnie zmienił wygląd, schudł. I co najważniejsze - znowu się uśmiecha. Niewykluczone, że to pomoc zwierzętom tak na niego działa.

"Miłe, kameralne spotkanie z aktorami: Małgosią Potocką i Bartkiem Żukowskim" – napisała posłanka Henryka Krzywonos przy zdjęciach ze spotkania.

Bartosz Żukowski angażuje się w pomoc zwierzętom

Bartosz Żukowski pracuje po godzinach jako inspektor ds. ochrony zwierząt. Jak sam podkreśla - jest to wymagające zajęcie. - Odwalam tam najgorszą, brudną robotę. Gdzieś się czołgam, tarzam się w odchodach, brudach, smrodach. Na tym to polega, nie oszukujmy się, to nie jest odbieranie trzech yorków od starszej pani, która ich nie wyprowadza. To często jest nawet sto albo więcej zwierząt, którym trzeba pomóc. To ciężka, fizyczna praca, która jest też wymagająca emocjonalnie. Ale daje mi ogromną satysfakcję - opowiadał w rozmowie z o2. 

Groby aktorów seriali: Świat według Kiepskich, M jak miłość, Klan, Złotopolscy i Barwy szczęścia. Niezapomniani
Sonda
Oglądaliście "Świat według Kiepskich"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany