Lara i Magda Gessler

i

Autor: Wojtalewicz Jarosław/AKPA Lara i Magda Gessler

Tak Magda Gessler mówi o zięciu! Nieprawdopodobne. To przeczy wszystkiemu!

2021-08-08 11:33

Magda Gessler jest osobą bardzo rodzinną. Z córką Larą Gessler łączy ją niesamowita więź, a oczkiem w głowie prowadzącej "Kuchenne rewolucje" bez wątpienia jest ukochana wnuczka - Nena. Wszyscy zastanawiają się, jakie są relacje słynnej restauratorki z mężem Lary - Piotrem Szelągiem. Teraz wyszło na jaw, jak Magda Gessler mówi o zięciu. Jej słowa przeczą wszystkiemu i rujnują teorie o stosunkach na linii teściowa - zięć.

Magda Gessler znana jest z tego, że potrafi tupnąć nogą. W programie "Kuchenne rewolucje" gwiazda TVN nieraz wpadała w furię z powodu zachowania jego uczestników. Inną twarz Magdy Gessler znamy z Instagrama, gdzie często pokazuje swoich najbliższych.  Restauratorka w dobrej komitywie jest także ze swoim bratem - popularnym działaczem społecznym i byłym posłem Piotrem Ikonowiczem. Okazuje się, że prowadząca "Kuchenne rewolucje" ma też świetne relacje ze swoim zięciem. Świadczyć o tym może choćby podpis pod jednym z ostatnich zdjęć zamieszonych przez restauratorkę na Instagramie. Na fotce widzimy Larę Gessler z mężem i córeczką. "Familia kochana - wszyscy troje... atmosfera radości i lata" - napisała zachwycona Magda Gessler. To jednak nie wszystko. Restauratorka uważa, że nie tylko jest córka, lecz także zięć, są cudni. Stwierdziła to wprost! 

ZOBACZ W NASZEJ GALERII PIĘKNE RODZINNE ZDJĘCIA MAGDY GESSLER I JEJ CÓRKI LARY Z RODZINĄ

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Magda Gessler wyznała to po latach! Wiemy, co za dzieciaka robił jej brat, Piotr Ikonowicz. "To nie żart"

Jak widać, w rodzinie Magdy Gessler stereotyp na temat relacji zięcia z teściową na pewno nie ma zastosowania. - Jestem osobą, która bardzo szanuje decyzje moich dzieci. Zięć jest przystojny. Bardzo kocha moją córkę. Razem tworzą taki tandem, który bez przerwy chodzi w tę samą stronę. Są bardzo zgrani. Nieprawdopodobnie zajmują się małą. Tej miłości w stosunku do Neny jest tyle, że "wow" - tak jakiś czas temu restauratorka mówiła o zięciu w "Dzień dobry TVN".

ZOBACZ TEŻ: Szokujące zachowanie Tomasza Kammela w knajpie. Jego dziewczyna się popłakała!

Sonda
Czy chciałbyś mieć taką teściową, jak Magda Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE