Dom marzeń?

Tak mieszka Cleo! Książki nad otwartym ogniem. Własne SPA i manekin na środku mieszkania

Cleo (39 l.), czyli Joanna Klepko, ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Jakiś czas temu zakończyła się budowa jej domu. W łazience znajduje się prywatne SPA, a w salonie stoi... manekin! Na kominku Cleo, który pełni niecodzienną funkcję, stoją zaś jej trofea. Zobaczcie zdjęcia z domu wokalistki!

Cleo to piosenkarka i autorka tekstów, która zyskała ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą hitu "My Słowianie", który nagrała razem z Donatanem. Piosenka promowała ich pierwszy wspólny album "Hiper/Chimera". Utwór dotarł na szczyt listy przebojów, a sprzedaż płyty przekroczyła 90 tys. egzemplarzy. Cleo pojawiła się również w kilku programach rozrywkowych, w których była trenerką lub uczestniczką. Poza tym brała udział w dużych kampaniach reklamowych. Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ją milion osób. Cleo korzysta ze swojej popularności i chętnie wchodzi we współprace reklamowe. Instagrama wykorzystuje również do dzielenia się z fanami fragmentami swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Na publikowanych przez nią zdjęciach możemy zobaczyć jej dom. Wnętrza, w których mieszka gwiazda, robią wrażenie!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Cleo!

Kobieta jest dumna ze swojego imponującego dorobku artystycznego, więc chętnie wyeksponowała złote i platynowe płyty nad kominkiem w salonie. Jak możemy się domyślać, kominek nie jest używany, ale nadal pełni praktyczną funkcję. Cleo zrobiła w nim minibiblioteczkę. Poza tym chętnie ustawia tam świeczki, co nadaje salonowi bardzo przytulnego klimatu. W pomieszczeniu znajduje się nawet... manekin!

Sypialnia Cleo również robi wrażenie - tapicerowany zagłówek do łóżka jest świetną dekoracją, a znajdujące się za nim oświetlenie sprawia, że całość wygląda jednocześnie przytulnie i nowocześnie. W domu Cleo jest miejsce również na "strefę SPA" - piosenkarka nazwała tak łazienkę, w której znajduje się m.in. sporych rozmiarów wanna. Jakiś czas temu pochwaliła się nagraniem wykonanym podczas wykańczania pomieszczenia. Jak można zauważyć, wybrała nowoczesne płytki inspirowane czarnym marmurem. 

Jak wam się podoba dom Cleo? My jesteśmy na tak!

Sonda
Podoba Ci się dom Cleo?
Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok
Nasi Partnerzy polecają