Andrzej Precigs

i

Autor: materiały prasowe

Poznaliśmy szczegóły

Tak przyjaciele z "M jak miłość" wspominają Andrzeja Precigsa. Wiemy, jak będzie wyglądało jego pożegnanie

2023-08-30 15:28

Andrzej Precigs (+74 l.) zmarł 26 sierpnia, a jego odejście poruszyło nie tylko widzów "M jak miłość", ale także jego kolegów z planu produkcji TVP. Katarzyna Cichopek (41 l.), która grała jego córkę, nie mogła ukryć łez na wizji podczas wspominek w "Pytaniu na śniadanie". Jak dowiedział się "Super Express", na pogrzebie gwiazdora pojawi się specjalna delegacja.

Andrzej Precigs - kiedy pogrzeb? Data, miejsce

Uroczystości pogrzebowe Andrzeja Precigsa zaplanowano na najbliższy wtorek. "W imieniu Katarzyny Precigs i rodziny Precigsów zapraszam na uroczystości pogrzebowe aktora, Andrzeja Precigsa, które odbędą się 5 września 2023 roku o godzinie 12.00 w kaplicy Halpertów na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim przy ulicy Młynarskiej 54 w Warszawie" - napisał jego przyjaciel, Tomasz Lerski.

Przyjaciele z planu wspominają Andrzeja Precigsa: Sumienny, punktualny, służył pomocą

Według naszych ustaleń, aktor od dłuższego czasu ciężko chorował. Nie przygotował jednak swoich przyjaciół z serialu na odejście. - To wielka strata. Andrzej był niezwykle lubiany i empatyczny. Zawsze pytał, co u nas słychać, nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Sumienny, punktualny, służył pomocą. Będzie nam go bardzo brakowało - mówi nam osoba z produkcji. Według naszej wiedzy, na pogrzebie aktora zjawi się delegacja z serialu oraz aktorzy związani z "M jak miłość". Nie wiadomo, jak jego wątek zostanie zakończony w "M jak miłość".

M jak miłość odcinek 1737 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Marszałka. Magda i Krysia w fatalnym stanie
Sonda
"Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", a może "M jak miłość"? Który serial lubisz najbardziej?