Tak wygląda cmentarz, na którym zostanie pochowany Oliwier Rzeźniczak

2022-07-29 19:00

Tragedia Magdaleny Stępień (28 l.) oraz Jakuba Rzeźniczaka (35 l.), którzy stracili synka, rocznego Oliwierka Rzeźniczaka, wstrząsnęła opinią publiczną i poruszyła serca wielu. Rodzice zmarłego na raka chłopca poprosili ludzi dobrej woli, aby towarzyszyli im w jego ostatniej drodze. Pogrzeb malucha odbędzie się 1 sierpnia. Tak wygląda cmentarz, na którym zostanie pochowany. Rodzina ma jednak dwie prośby. Więcej poniżej!

Cmentarz, na którym zostanie pochowany Oliwier Rzeźniczak. Rodzice zapraszają na pogrzeb - mają jednak prośbę

Miał zaledwie roczek... Smutna wiadomość o śmierci Oliwiera Rzeźniczaka wstrząsnęła wieloma osobami. Rodzice chłopca, Magdalena Stępień oraz Jakub Rzeźniczak, choć nie byli już parą, ramię w ramię walczyli do ostatnich chwil o życie synka. Niestety, pomimo wysiłków ich i lekarzy Olisia nie udało się uratować. Chłopiec cierpiał na rzadką odmianę nowotworu wątroby. 

W ostatnich tygodniach życia był leczony w specjalistycznej klinice w Izraelu. To tam rodzice zdążyli jeszcze się z nim pożegnać... Teraz proszą żałobników, aby towarzyszyli ich synkowi w ostatniej drodze. Pogrzeb chłopca odbędzie się w poniedziałek, 1 sierpnia, o godz. 14:00, w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy. Osoby, które chcą odmówić różaniec w intencji chłopca, mogą pojawić się w kaplicy o 13:40. 

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda cmentarz, na którym zostanie pochowany chłopiec. Rodzina Olisia ma jednak do żałobników dwie prośby. Matka chrzestna chłopca poprosiła, aby na pogrzeb zabrać ze sobą baloniki, które maluch tak bardzo lubił. Z kolei Magda Stępień uprzedziła, aby nie zabierać ze sobą kwiatów, ale wpłacać w to miejsce pieniądze na zbiórkę na leczenie innego dziecka w potrzebie.

Dr Janusz Meder o tym, co możemy zrobić, żeby wcześnie wykryć nowotwór
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany