Chrzestna syna Stępień i Rzeźniczaka żegna Olisia. Zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał

i

Autor: Instagram/Magdalena Stępień/Jakub Rzeźniczak

Współczujemy!

Chrzestna syna Stępień i Rzeźniczaka żegna Olisia. "Zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał"

2022-07-28 19:50

Smutne wieści o śmierci rocznego synka Jakuba Rzeźniczaka (35 l.) oraz Magdaleny Stępień (28 l.) obiegły już wszystkie media. Teraz o dacie pogrzebu Oliwiera poinformowała jego chrzestna. Poprosiła o uszanowanie prywatności rodziny w tym tak trudnym czasie, a także o zabranie ze sobą baloników, które maluch tak bardzo kochał... Trudno wyobrazić sobie większą tragedię, niż śmierć dziecka.

Syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień nie żyje. Roczny Oliś przegrał walkę z rakiem

W takich sytuacjach niemal brakuje słów... O śmierci swojego rocznego synka, Oliwiera, jego rodzice, Jakub Rzeźniczak oraz Magdalena Stępień poinformowali w czwartek, 28 lipca 2022 roku. Chłopiec był leczony w specjalistycznej klinice w Izraelu. Jednak nawet współczesna medycyna nie pomogła chłopcu wygrać walki z rzadkim nowotworem wątroby.

Zarówno piłkarz, jak i jego była partnerka nie kryli rozpaczy i bólu z powody straty dziecka. Trudno się dziwić, można tylko współczuć. Rodzice chłopca nie byli ostatnio w dobrej komitywie. Jakub Rzeźniczak miał mieć żal do Magdaleny Stępień, że Oliwier nie był leczony w Polsce.

Teraz to nie ma już znaczenia. Zdruzgotani rodzice zaprosili chętnych, aby razem z nimi pożegnać ukochanego synka na jego pogrzeb, który odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia 2022 roku o godz. 14:00.

Rocznego Oliwiera żegnała także matka córki Jakuba Rzeźniczaka, jego koledzy z drużyny Wisły Płock, oraz matka chrzestna chłopca, przyjaciółka Magdaleny Stępień, Pani Dorota. Poprosiła o uszanowanie prywatności rodziny w tak trudnym dla nich momencie, a także zabranie baloników na pogrzeb malucha. Bardzo je lubił...

27 lipca pękły nasze serca. Na miliardy kawałków. Oliwierek, mój wspaniały Chrześniak, zakończył swoją ziemską wędrówkę. Jeśli chcielibyście towarzyszyć mu w jego ostatniej podróży ziemskiej, informujemy, że msza żałobna odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 14:00 w kaplicy na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego 59A. Jeśli możemy, zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał Nasz Oliś. Bardzo proszę o uszanowanie prywatności rodziny. Bardzo proszę, zostawmy ich już w spokoju. Całym złamanym sercem jestem z Rodzicami. Dziękuję, że mogłam być matką chrzestną Waszego Cudownego Syna - pisała matka chrzestna zmarłego Oliwiera. Składamy najszczersze kondolencje!

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą sie pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka - Magda i Kuba - tak w poruszającym wpisie żegnali synka jego rodzice, Magdalena Stępień oraz Jakub Rzeźniczak. Nawet nie umiemy sobie wyobrazić, co muszą teraz czuć...

Chory na nowotwór Mikołaj potrzebuje pomocy
Nasi Partnerzy polecają