Antonina Kondrat robi kimona. Tak zmieniła się żona Marka Kondrata

i

Autor: Damian Klamka / East News Antonina Kondrat robi kimona. Tak zmieniła się żona Marka Kondrata

Metamorfoza Antoniny Turnau

Tak zmieniła się młoda żona Marka Kondrata! Aż trudno ją rozpoznać. Zaprezentowała nową fryzurę na pokazie mody

2023-04-01 16:45

Antonina Turnau-Kondrat spełnia się obecnie jako projektantka mody. Z okazji wypuszczenia autorskiej kolekcji kimon zorganizowała pokaz, na którym pojawili się m.in. Grzegorz Turnau oraz Joanna Kulig. Jednak uwagę przykuwa zwłaszcza sama projektantka. Antonina Turanu-Kondrat wygląda olśniewająco. Zmieniła fryzurę i jest wręcz nie do poznania!

Antonina Turnau na pokazie olśniła nowym wyglądem

Antonina Turnau-Kondrat jakiś czas temu wystartowała z własną marką odzieżową. Żona Marka Kondrata postanowiła spełnić swoje marzenia i teraz oprócz biznesu winiarskiego, zajmuje się także i modą. Z okazji wypuszczenia nowej kolekcji kimon, w piątek 31 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbył się pokaz mody, na którym zjawili się nie tylko bliscy Antoniny, ale też jej znani znajomi. Swoją obecnością zaszczycili między innymi: Joanna Kulig, Grzegorz Turnau, Krystyna Zachwatowicz czy Mateusz Szymkowiak z TVP. Zabrakło jednak Marka Kondrata. Szczególną uwagę przykuwa nie tylko sama kolekcja kimon, czy niepowtarzalna sceneria pokazu, ale nowy wygląd Antoniny Turnau-Kondrat.

Nowa fryzura żony Marka Kondrata

Nie da się ukryć, że Antonina Turnau przeszła niesamowitą metamorfozę w ostatnim czasie. Nowa krótka fryzura zastąpiła tę dotychczasową z grzywką. I trzeba przyznać, że wyszło to żonie Marka Kondrata na dobre -  w tym kobiecym cięciu jest jest zdecydowanie do twarzy.

Tak zmienił się Marek Kondrat
Listen on Spreaker.