"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek nie wytrzymał: "Bo się wk****ę zaraz!" Ma dość programu?

2022-10-03 22:38

W 6. odcinku 13. edycji '"Tańca z gwiazdami" nie brakowało emocji! Na parkiecie po raz kolejny pojawili się Jacek Jelonek (35 l.) oraz Michał Danilczuk, czyli pierwszy w historii show duet jednopłciowy. Jelonek wyznał przed kamerami, że jest mu coraz trudniej. Ma dość?

Taniec z gwiazdami. Jacek Jelonek nie wytrzymał

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Jacek Jelonek to model, który zrobił międzynarodową karierę. Jego zdjęcia pojawiły się w wielu prestiżowych magazynach, m.in. "Vogue España", "Lounge", "Hangover Man", "Jon Magazine" czy "Fantastic Magazine". Jelonek był również bohaterem pierwszej edycji programu "Prince Charming", w którym o jego względy walczyło 13 mężczyzn! Serce modela podbił Oliwier Kubiak, z którym do dziś tworzą szczęśliwy związek.

Jacek Jelonek ma dość programu? "Myślałem, że będzie łatwiej, a jest trudniej"

W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" Jelonek tańczy w parze z Michałem Danilczukiem. To pierwszy w historii programu duet męsko-męski. Do tej pory panowie zdobywali wysokie noty. W ostatnim, 6. odcinku Jackowi i Michałowi trafił się rock and rolla. To oznacza szybkie tempo.

- Jest problem, Jacek ma wolne nogi - powiedział Danilczuk - Ja chcę, żeby on bardzo dobrze tańczył. Bo on potrafi. A nie tylko jechać na tym, że jesteśmy parą jednopłciową.

Panowie pracują ze wzmożoną siłą, co odbija się na Jacku. Mężczyzna jest zmęczony, ale daje z siebie wszystko.

- Myślałem, że będzie łatwiej, a jest coraz trudniej To, że czasami pot mi leci i łzy lecą, ma to odzwierciedlenie w występach na żywo - powiedział przed kamerami. 

Podczas treningów nie zabrakło krzyków i przekleństw. Ciężka praca jednak popłaciła, bo rock and roll w wykonaniu Michała i Jacka otrzymał 38 punktów. 

- Nie chcecie jechać na tym, że jesteście parą jednopłciową. Nie jedziecie. Ale to dodaje pikanterii. Wnieśliście tyle życia na ten parkiet! - powiedział Andrzej Grabowski. Inni jurorzy również podzielali jego zdanie.

Zobaczcie, jak wypadli Jacek Jelonek i Michał Danilczuk!

Kto pożegnał się z programem w 6. odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami"?

W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadli Jamala oraz Jacek Jeschke. Ukraińska piosenkarka podziękowała za możliwość udziału w programie.

- To był honor brać udział w tak wspaniałym projekcie. Dziękuję wszystkim. Jestem wdzięczna za to, co robicie dla mojej sprawy. Ja odchodzę, ale Fundacja Polsat nadal zbiera pieniądze dla dzieci z Ukrainy. Dziękuję też mojemu partnerowi - powiedziała.

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki