Taniec z Gwiazdami kontra You Can Dance - Bitwa na Taniec. KTO WYSTĄPI

2011-06-03 8:00

Bitwa na Taniec to starcie tancerzy z dwóch programów tanecznych. 11 czerwca w Białymstoku do walki podejdą dwie drużyny: ekipa "You Can Dance" prowadzona przez Patricię Kazadi i "Tańca z Gwiazdami", którym przewodniczyć będzie Rafał Maserak. Składy ekip są już znane.

Walka na style pomiędzy dwiema drużynami już niedługo. Będzie to pokaz mistrzów tańca, którzy staną przeciwko sobie na jednym parkiecie. Zobaczymy bitwę klasyki z ulicą.

Patrz też: BITWA NA TANIEC. You Can Dance kontra Taniec z gwiazdami

Znane są już składy obu drużyn. Particia Kazadi poprowadzi do boju tancerzy z "You Can Dance - Po Prostu Tańcz". W jej ekipie zobaczymy: Ilonę Bekier, Adę Kawecką, Klaudię Korubę, Annę Kaperę, Marię Foryś, Leal Zielińską, Marcina Mrozińskiego, Karola Niecikowskiego, Tomasza Prządkę, Adama Kościelniaka, Aleksandra Palińskiego oraz Rafała Kamińskiego.

Natomiast Rafał Maserak na czele ekipy "Tańca z Gwiazdami" będzie prowadził: Izabelę Janachowską, Janię Lesar, Annę Głogowską, Magdalenę Szoszyńską-Michno, Paulinę Biernat, Ninę Tyrkę, Roberta Rowińskiego, Jana Klimenta, Stefana Terrazzino, Krzysztofa Hulboja, Michała Uryniuka oraz Cezarego Olszewskiego.

Bitwa na style taneczne rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 16:30 na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Transmisja w TVN od 17:25.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE