Bitwa Taniec kontra Dance: Taniec z gwiazdami wygrał z You Can Dance!

2011-06-13 10:35

W Białymstoku odbyła się wielka bitwa na taniec. Najlepsi tancerze znani z programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!"  oraz "Taniec z gwiazdami" walczyli w pojedynku na style. Ostatecznie lepsza okazała się doświadczona ekipa "TZG".

Impreza, która odbyła się na białostockim rynku wyłoniła zwycięzców. Widzowie w sms-owym głosowaniu wybrali specjalistów od klasycznych, tradycyjnych i towarzyskich tańców. Nowoczesne młodzieżowe rytmy i taneczne style musiały uznać ich wyższość.

Tancerze zaprezentowali swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych na tę okazję sekwencjach tanecznych. Występy oceniało także profesjonalne jury: Michał Piróg, Piotr Galiński i Maja Sablewska.

Przeczytaj koniecznie: Dominik Olechowski z You Can Dance wyda wygraną na rozwój i podróże WIDEO

W grupie "You Can Dance", którą do boju poprowadziła Patricia Kazadi, zatańczyli: Ilona Bekier, Ada Kawecka, Klaudia Koruba, Anna Kapera, Maria Foryś, Leal Zielińska, Marcin Mroziński, Karol Niecikowski, Tomasz Prządka, Adam Kościelniak, Aleksander Paliński oraz Rafał Kamiński.

W zespole "Tańca z gwiazdami", którego kapitanem był Rafał Maserak, wystąpili znani z programu: Izabela Janachowska, Janja Lesar, Anna Głogowska, Magdalena Szoszyńska-Michno, Paulina Biernat, Nina Tyrka, Robert Rowiński, Jan Kliment, Stefano Terrazzino, Krzysztof Hulboj, Michał Uryniuk oraz Cezary Olszewski.

Co ciekawe, na scenie mogliśmy zobaczyć dodatkowo znanych śpiewaków z "X Factor". Wokalny popis dał Michał Szpak, Ada Szulc oraz William Malcolm.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE