Polsat szykuje uderzenie! Dagmara Kaźmierska jednak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

2024-04-18 22:01

Dagmara Kaźmierska - ku rozpaczy licznego grona swoich fanów - nagle zrezygnowała z udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Powodem tej zapewne trudnej decyzji jest kontuzja żebra, z którą zmaga się "Królowa życia". Być może jednak to nie koniec występów kontrowersyjnej celebrytki w show. Wiele wskazuje na to, że Dagmara Kaźmierska jednak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Chodzi o finałowy odcinek programu. Wiemy, że Polsat szykuje mocne uderzenie!

Dagmara Kaźmierska znów zatańczy w  programie "Taniec z gwiazdami"? Polsat szykuje mocne uderzenie

Dagmara Kaźmierska po wystąpieniu w 7. odcinkach najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami" zrezygnowała z udziału w tanecznej rywalizacji. Wszystko z powodu kontuzji, która uniemożliwia jej dalszą walkę na parkiecie. - Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan (syn "Królowej życia" - red.) mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć - nie dało rady - oświadczyła w specjalnym nagraniu Dagmara Kaźmierska. Głos zabrał także występujący w parze z celebrytką Marcin Hakiel. -  Chciałbym dodać od siebie, że chcę bardzo podziękować Dagmarze za ten wspólny czas. To jednak 2,5 miesiąca wspólnych prób, nawet chyba ciutkę więcej. Sporo czasu nie było mnie w domu. Dla mnie Dagmara jest zwyciężczynią, bo pokonała wiele swoich ograniczeń. Podczas pierwszych treningów ciężko było nam jakiekolwiek kroki stawiać - zdradził tancerz. Niestety zdrowia oszukać się nie da (tu przeczytasz, co naprawdę dolega Dagmarze Kaźmierskiej). Wiele jednak wskazuje na to, że "Królową życia" jeszcze zobaczymy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Wiadomo, że na finałowy odcinek mocne uderzenie szykuje Polsat.

Dagmara Kaźmierska wystąpi w finale "Tańca z gwiazdami"?

Zwyczajowo w finale każdej edycji programu "Taniec z gwiazdami" oglądamy wszytskich uczestników rywalizacji na parkiecie. Z racji tego, ze ta seria tanecznego show jest wyjątkowa, spodziewać się można, że i finał taki będzie. Polsat zapewne o to zadba. O ile zatem zdrowie pozwoli, to Dagmara Kaźmierska najpewniej znów wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Finał show przewidziany jest na 5 maja, zatem trochę czasu na podkurowanie jeszcze zostało. Z powodu rezygnacji "Królowej życia" o zwycięstwo w programie ponownie walczyć będzie para Krzysztof Szczepaniak - Sara Janicka. Oprócz nich w rywalizacji ciągle biorą udział pary: Roksana Węgiel - Michał Kassin, Anita Sokołowska - Jacek Jeschke, Maciej Musiał - Daria Syta, Julia "Maffashion" Kuczyńska - Michał Danilczuk. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela z "Tańca z gwiazdami"

Sonda
Będziesz tęsknić za Dagmarą Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami" po jej rezygnacji?
Nieprawdopodobne, jaką Dagmara Kaźmierska miała ksywę w więzieniu! Żadna "Królowa"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki