Szok w "Tańcu z gwiazdami"! "Pękła ta skorupa, był ogień". Odpadli jedni z najlepszych!

2024-04-14 22:19

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i jego 27. edycja już na półmetku. Do tej pory pożegnali się z parkietem: Aleks Mackiewicz, Kamil Baleja, Filip Chajzer, Beata Olga Kowalska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Adam Kszczot. W grze pozostało jeszcze 6 par, które walczą o kryształową kulę. Kogo pożegnamy w 7. odcinku? Zobaczcie naszą relację!

"Taniec z gwiazdami": Odcinek 7.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i jego 27. edycja jest pełna wzruszeń i zaskoczeń. W ostatnim odcinku widzów oburzył werdykt, za sprawą którego z programem pożegnał się świetnie tańczący Aleks Mackiewicz. Izabela Skierska, która tańczyła z nim w parze, nie kryła zaskoczenia i rozgoryczenia, podobnie jak reszta ekipy. Wynik wydał się tak niesprawiedliwy, że obecni w studio... wybuczeli go.

Pilne! Polsat ujawnił zasady punktacji w "Tańcu z gwiazdami". To dlatego Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie odpadają!

Odratowania ponownie dzięki głosom widzów została Dagmara Kaźmierska, która w parze z Marcinem Hakielem radzi sobie... cóż, jak może. Ale raczej kiepsko. Jurorzy - Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak konsekwentnie "nagradzają" parę najniższymi wynikami, ale to głosy widzów decydują o tym, że przechodzą dalej. Czy w tym tygodniu będzie inaczej?

Rafał Maserak komentuje wyniki Dagmary! "Słabo tańczy". Ale wskazuje też coś bardzo ważnego!

Quiz "Taniec z Gwiazdami". Dopasuj tancerza do gwiazdy. Foremniak, Koroniewska, Liszowska i inni

Pytanie 1 z 15
Małgorzata Foremniak w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" tańczyła z:

"Taniec z Gwiazdami": Uczestnicy 7. odcinka

W grze pozostało zaledwie 6 par. Najwyżej oceniane z nich to Roksana Węgiel i Michał Kassin, którzy w ostatnim odcinku zachwycili tańcem współczesnym, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy również zdobyli 40 punktów za współczesny w poprzednim odcinku, Maciej Musiał i Daria Syta, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. W tym tygodniu każda para zatańczy po dwie choreografie.

Program tradycyjnie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

"Rozumiemy żal, który wyraziliście w sieci po ostatnim odcinku, ale to głownie od was widzowie zależy, kto przechodzi dalej..." - powiedział na otwarcie Krzysztof Ibisz, nawiązując do ubiegłotygodniowego wyniku. Dodał, że głosy jury są ważne, ale nie decydujące.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 7: Maffashion i Michał Danilczuk

Jako pierwsi występują z paso doble Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk. Jurorzy do tej pory jej zarzucali, że jest w niej za mało emocji i energii. Teraz chce pokazać złość - jak jej pójdzie?

Wystąpili do hitu Lady Gagi "Bad Romance". Trzeba przyznać, że to chyba Julia w całym programie z odcinka na odcinek robi największe postępy - dzisiejszy taniec był bez porównania lepszy niż każdy poprzedni. Czy jurorzy potwierdzą?

"Julio, zachęcałem ciebie, żebyś pokazywała emocje w tańcu. W paso doble to jest niezbędne, trzeba pokazać wyrazistość, przerysować... partnerka musi być waleczna, zadziorna, nieustępliwa. I dzisiaj to widziałem!" - skomentował Rafał Maserak. "Rafał powiedział to, co jak chciałam powiedzieć. Moje lekcje aktorstwa nie są potrzebne. Pękła ta skorupa, był ogień i ogień!" - dodała Ewa Kasprzyk. "Zgodzę się z Ewą, że skorupa pękła, ale tam nie wylazło jeszcze wiele... Show genialne, ale w podstawowych krokach... łokcie były małe" - dodała Iwona, a Ewa skwitowała: "bo ręce ma małe". Na osłodę Rafał Maserak dodał: "kroczysz w dobrym kierunku".

Rafał obdarował ich 8 punktami, Ewa 10, Tomasz 9 i Iwona 7. 34 w sumie.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 3: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

Krzysztof Szczepaniak, który co tydzień zbiera najlepsze recenzje od jurorów, w tym tygodniu zmierzył się z fokstrotem. "Na twoją pracę stóp w fokstrocie spuszczam zasłonę milczenia" - powiedziała Iwona. "Bardzo mi się podobało" - dodał Tomasz, natomiast przyznał Iwonie rację co do kroków.

"Ja to uogólnię. Taniec to jest najpiękniejszy rodzaj ekspresji jaki mógł wymyślić człowiek. I wy to dokładnie potwierdzacie" - skomentowała Ewa Kasprzyk. "Ja się nie zgadzam w ogóle z Iwoną! Fokstrot jest killerem, w tym odcinku macie dwa tańce, ile musicie w to pracy włożyć..." - skomentował Rafał i powiedział, że on widział pracę stóp odpowiednią. "Najwięksi profesjonaliści się wykładają na tym tańcu, a wy się nie wyłożyliście" - dodał Maserak, na co "Czarna Mamba" odparła, że odbiera mu głos...

Od jurorów otrzymali 8 punktów od Rafała, 10 od Ewy, 8 od Tomka i 6 od Iwony Pavlović.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 10: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke

Anita Sokołowska na parkiecie zaprezentowała się w seksownej czerwieni i z Jackiem Jeschke zatańczyła do "November rain" Aerosmith. "Nie wiem czy państwo mają świadomość, że przed chwilą na tym parkiecie był tańczony najbardziej erotyczny z tańców. Czekałem na tę rumbę - byłaś zmysłowa, wolna..." - zachwycał się Rafał Maserak.

"Dla mnie byliście jak ożywione rzeźby. Chcę powiedzieć, że ta kula powolutku toczy się w waszą stronę - dodała Ewa Kasprzyk. "Od kilku odcinków jestem zauroczona wręcz i kocham, kocham kocham! Twoją fizyczność, jestem zauroczona twoim ciałem, każdym mięśniem..." - rozpłynęła się Iwona.

Od jurorów otrzymali aż trzy "10", wyłamał się jedynie Tomasz, który dał im 9 punktów. W sumie zdobyli ich 39.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 12: Maciej Musiał i Daria Syta

Maciej Musiał w tym tygodniu mierzy się z walcem wiedeńskim. Tradycyjnie zaprezentował się na parkiecie świetnie, co na to jurorzy?

"Na tym etapie wszyscy bardzo pięknie tańczycie. Ja bym cię mogła postawić w parze z Maj Faszią (chodziło o Maffashion - przyp. red.). Oboje jesteście gwiazdy, ale takie introwertyczne, do środka... i troszeczkę było za dużo podskoków, ale pięknie pracujesz dłońmi, jestem w szoku" - skomentowała Iwona.

"Ja myślę że w walcu trudno jest osiągnąć galop, natomiast wolność była, ja czułam to uczucie i czułam pasję" - dodała Ewa. "Nie każdy tancerz jest stworzony do każdego stylu tanecznego, w zeszłym tygodniu było gorzej, dzisiaj widać że się w walcu lepiej czujesz" - dorzucił Rafał Maserak.

Od jurorów dostali kolejno: od Rafała 8, od Ewy 9, od Tomka 8 i od Iwony 7 punktów, czyli w sumie 32 punkty.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 5: Roksana Węgiel i Michał Kassin

Roxie Węgiel w tym tygodniu pokazuje ognistą sambę do utworu Eda Scheerana "Shape of You". Przy okazji gwiazda zdradziła, że - podobnie jak wokalista w teledysku - trenuje boks.

"Roxie, po raz kolejny mnie zaskakujesz! Pierwszy raz ktoś zatańczył rytm "one e two". Często ludzie sambę tańczą na paluszkach i myślą że to lepiej, a nie lepiej! Ty byłaś na całej stopie" - powiedział Iwona. "Jak Iwonie się podobało, to co ja mogę powiedzieć? Ja powiem tylko że obłędnie" - dodała Ewa.

"To było rewelacyjnie zatańczone, ale niech to nie uśpi waszej czujności, bo tylko wasze SMS-y mogą im dać przepustkę do kolejnego odcinka" - zaznaczył Krzysztof Ibisz.

Dostali po 10 punktów od wszystkich jurorów, czyli w sumie 40."Ja po raz kolejny przypominam, że 40 od jurorów nie gwarantuje przejścia do kolejnego odcinka, gwarantują to głosy od widzów" - dodała Paulina Sykut-Jeżyna. Widać, że produkcja wzięła sobie do serca oburzenie po ostatnim odcinku i teraz na każdym kroku podkreśla, że werdykt jest w rękach widzów.

Z publiczności tradycyjnie kibicował ukochany - Kevin Mglej.

Taniec z Gwiazdami

i

Autor: materiały prasowe

"Taniec z gwiazdami". Para nr 8: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w 7. odcinku zatańczyli quick-stepa w stylu kowbojskim. "Dagmara to jest jedyna kobieta którą znam, która nawet w gorsecie jest wyluzowana" - powiedział Ibisz. "Nie będę oceniał restrykcyjnie, nie będę oceniał techniki, no bo widać... wiesz co ja doceniam - że masz dystans do siebie i do świata. No i na pewno było ciężko tańczyć w kowbojkach quick-stepa..." - powiedział Maserak, na co Dagmara odparła: "Mi jest wszystko ciężko". "Jesteś ulubienicą publiczności, więc o czym my mówimy" - skomentowała Ewa Kasprzyk. "Na pewno to był quick, ale na pewno nie step. Dla mnie to się zaczyna robić męczące, ale powiem ci dlaczego. Jakbym wyłączyła muzykę, zdjęła ci te wszystkie dodatki, to każdy taniec jest w sumie identyczny. Uśmiecham się, fajnie, jadę po bandzie, nic nie umiem ale mnie kochają i super, ja to doceniam. Ale tanecznie - 90% w ocenie u mnie to jest technika, a tylko 10% to charyzma. I tę charyzmę masz..." - skrytykowała Iwona Pavlović.

"Ten program jest rozrywkowo taneczny i ja jestem tą częścią taneczną... hahaha znaczy rozrywkową." - skomentowała Dagmara. "Ale ja się z tobą zgodzę! Tylko że ja tutaj jestem sędzią zawodowym" - odparła "Czarna Mamba". "Ja panią kocham pani Iwono" - odparła ironicznie Dagmara.

Rafał dał 4 punkty, Ewa i Tomasz po 5, a Iwona 2. W sumie zdobyli 16 punktów. Znów wyratują ich fani swoimi głosami?

Jest afera z Dagmarą Kaźmierską. Chodzi o jej przeszłość. Za co Królowa życia siedziała w więzieniu?

"Taniec z gwiazdami". Para nr 7: Maffashion i Michał Danilczuk

"Ten występ to miód na moje serce. Ta subtelnosć, delikatność... ja w sobotę jadę na turniej i normalnie zabieram cię na turniej!" - powiedziała Iwona Pavlović o walcu angielskim, drugiem tego wieczora tańcu tej pory.

"Mnie się po prostu to bardzo podobało, jestem pod wrażeniem waszej pary" - dodała Ewa. "Najcenniejsze jest żeby poczuć komfort w tym tańcu i widziałem, że Michałowi było przyjemnie tańczyć tego walca" - dodał Rafał Maserak.

Julka i Michał zdobyli komplet 40 punktów.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 3: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

Jako drugi taniec para Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka wykonuje paso doble do hitu Miley Cyrus "Wrecking ball". "Krzysiu - wszystko było okey. Tu trzeba odegrać scenariusz corridy i odegraliście. Były załamania, ale nikt tego nie widział. Najważniejsze, że w twoim paso doble wióry leciały z parkietu, nie tylko wióry ale i drwa!" - stwierdziła Rafał Maserak, co jednak Iwona skwitowała: "Ja widziałam" - odnosząc się do błędów. "To było brawurowe, ja jestem zachwycona" - dodała Ewa.

"Krzysiu, wiesz, że potrafisz mnie zachwycić, ale chciałabym więcej. To było po prostu dobre." - skrytykowała Iwona.

Rafał dał im 8 punktów, Ewa 9, Tomasz 7 i Iwona 6. W sumie zdobyli 30 punktów.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 10: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke

Anita Sokołowska w swoim drugim tańcu wieczoru tańczy quick-stepa do Beyonce - "Single Ladies". Zaczęła od solowego wstępu, w którym odtworzyła choreografie z teledysku.

"Anita, jaką ty masz figurę! Aż ciężko się było skupić" - powiedział Krzysztof Ibisz. "Nie ukrywam, zrobiło się gorąco! Uważam i też się podpisuję pod tym, że taniec musi tworzyć historię. Ważne żeby była intencja. Jeśli chodzi o taniec - quick-step był zatańczony rewelacyjnie" - powiedział Rafał.

"To drugi quick-step tego wieczoru, pierwszy tańczyła Dagmara i... jakże różne! Jakże różne były..." - powiedziała Ewa, na co Ibisz dorzucił: "Kochamy twoje poczucie humoru".

Każdy z jurorów ocenił parę na 9, czyli w sumie 36 punktów.

"Taniec z gwiazdami". Para nr 12: Maciej Musiał i Daria Syta

Iwona pokłóciła się z Tomkiem o taniec Maćka Musiała. "Jedną z najpiękniejszych rzeczy które mogłeś zrobić to właśnie bycie w tle, bosko pokazywałeś tancerkę, byłeś dyskretny, introwertyczny i super. Byłeś tylko z nią i nie tańczyłeś pod publiczkę!" - powiedziała Iwona, a Ewa dodała: "Tańczyliście dla siebie, jakby nas tu w ogóle nie było". Maserak dorzucił: "Ja chyba też zapuszczę wąsa za tydzień", nawiązując do nowej stylizacji zarostu Maćka.

Ewa i Rafał dali po 10 punktów, Tomek 8 a Iwona - 9.

Taniec z gwiazdami". Para nr 5: Roksana Węgiel i Michał Kassin

Tym razem Michał Kassin porwał Roksanę Węgiel do walca. "Tym razem zacznę od złego - pięty do przodu. Jak patrzę na twój taniec, to muszę sobie przypomnieć że ty masz tylko 19 lat. W tobie jest tyle mądrości tanecznej, mądrości ruchu. Moim zdaniem jesteś królową taneczną tej edycji" - powiedziała Iwona.

"Ten drugi skok był równie dobrze oddany co pierwszy" - powiedziała Ewa, nawiązując do legendarnych słów Adama Małysza o skokach narciarskich. "Ty byłaś w tym tańcu sobą" - powiedział Rafał. "Zawsze gdy są tak dobre oceny, to się martwię, że zapomnicie o głosach, a Kevin jeszcze poczeka sam w domu..." - powiedział Ibisz, odnosząc się oczywiście do ukochanego gwiazdy. "Kevin kibicuje, czy tęskni?" zapytała Paulina za kulisami, a Roksana odrzekła "Oczywiście, że kibicuje! Zawsze jest przy mnie". Jakby na dowód tych słów kamery pokazały go na publiczności.

Taniec z Gwiazdami

i

Autor: materiały prasowe

"Taniec z gwiazdami". Para nr 8: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli "Brodway jazz". "Królowa życia" przebrała się za Marylin Monroe. "Ten program mnie drodzy państwo zawsze zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda - wszyscy tancerze po półmetku tańczą lepiej, ale też niektórzy gorzej... to już nawet nie jest "Chodzenie z gwiazdami", to jest: Witam państwa w programie "Stanie z gwiazdami" - nie szczędziła gorzkich słów Iwona. "Cuda są po to żeby się zdarzały" - odparła Dagmara. "Dagmara, bawisz się świetnie, ale nie popracowaliście nad jakością" - dodał Tomek. "Ja tylko cały czas czekałam kiedy to się zacznie..." - dodała Ewa. "Może coś przeoczyłam, nie wiem". "Ty czekałaś kiedy się zacznie, a ja kiedy się skończy" - dołożył do pieca Maserak. "Czy ja próbuję tańczyć, czy stoję, temu jury nie pasuje. Następnym razem sofka, kładę się, proszę, niech Hakiel tańczy..." - odpowiedziała urażona Kaźmierska, która nawet nie tańczyła w butach do tańca, tylko... w klapkach.

Dostała od Rafała 2, od Ewy 1, od Tomka 3 i od Iwony 1, która dodała, że niestety mniej nie może... W sumie punktów 7.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł w 7. odcinku?

Kto zatańczył najgorzej według jurorów - to jest raczej jasne. W 7. odcinku bez zmian - Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel tańczą najgorzej.

Nieprawdopodobne, jaką Dagmara Kaźmierska miała ksywę w więzieniu! Żadna "Królowa"

A według widzów? Znów odwrotnie! Kolejny raz widzowie wyrzucili parę, która tańczyła znacznie lepiej - Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką.

Taniec z gwiazdami. Krzysztof Ibisz osobiście gasi pożar! Totalna awantura. Pierwsza taka sytuacja!

Taniec z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska nie ma wsparcia w byłej w przyjaciółce "Edzi"? Mocne uderzenie
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki