Taniec z Gwiazdami Wielki Finał. Na co Robert Wabich przeznaczy 100 tysięcy złotych? [WIDEO]

2016-11-05 13:23
Robert Wabich, Hanna Żudziewicz
Autor: AKPA

Taniec z Gwiazdami Wielki Finał. Za nami ostatni odcinek 6. edycji Tańca z Gwiazdami. Tym razem po wygraną sięgnęła para Robert Wabich-Hanna Żudziewicz. Na co swoją wygraną przeznaczy aktor? Zobaczcie wideo SuperExpress.tv.

Taniec z Gwiazdami 6. W listopadową noc poznaliśmy zwycięzców Wielkiego Finału Tańca z Gwiazdami. Tym razem tryumfowała para Robert Wabich-Hanna Żudziewicz. W rozmowie z SuperExpress.tv aktor podzielił się swoimi odczuciami związanymi z występem w programie. Robert Wabich stwierdził, że bardzo lubi tańczyć tango oraz walca. - Wszystkie tańce będę wspominał, pisał esemesy do Hanki, będzie pięknie jak już dotrze do mnie do wszystko - powiedział aktor. Robert Wabich wyjawił również na co zamierza przeznaczyć 100 tysięcy złotych, które wygrał w programie. - Kończę remont i z kumplem będziemy skręcać szafki - stwierdził uśmiechając się od ucha do ucha. Hanna Żudziewicz zasugerowała z kolei, że jej taneczny partner może kupić wędkę.

Życzymy udanych połowów!

Czytaj: Taniec z gwiazdami - kto wygrał? Kalicka czy Wabich

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE