Emilian Kamiński nie żyje

i

Autor: AKPA Piętka Mieszko , Instagram @teatr_kamienica

"Zgodnie z wolą dyrektora..."

Teatr Emiliana Kamińskiego wydał poruszające oświadczenie! Co ze spektaklami?

2022-12-27 13:05

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku w wieku 70 lat. Choć wiele osób wiedziało, że aktor chorował, nikt nie spodziewał się, że tak szybko odejdzie. Znajomi i bliscy żegnają artystę, a Teatr Kamienica, którego był dyrektorem, wydał oświadczenie. "Twoja umiłowana Kamienica gra i grać będzie zawsze" - czytamy.

Drugi dzień świąt upłynął wielu Polakom w bardzo smutnej atmosferze. Wszystko przez informacje, jakie rano obiegły media - w wieku 70 lat zmarł uwielbiany przez widzów Emilian Kamiński. Mało kto spodziewał się, że artysta odejdzie tak szybko, zwłaszcza że udzielał się zawodowo, prowadząc Teatr Kamienica, czy grając w serialu "M jak miłość". Kamińskiego pożegnało wiele gwiazd i kolegów z branży. Teraz na Instagramie oświadczenie wydali pracownicy jego teatru.

Emilian Kamiński nie żyje. Teatr Kamienica wydał oświadczenie!

Jak dowiedział się "Super Express", Emilian Kamiński zmarł w wyniku choroby, która zaatakowała jego płuca. Do końca była przy nim miłość jego życia, żona Justyna Sieńczyłło (53 l.), z którą związany był od przeszło 25 lat. Razem występowali na scenie i prowadzili Teatr Kamienica. Placówka wydała we wtorek oświadczenie, odpowiadając na pytania zmartwionych widzów.

- Szanowni widzowie, w związku z wieloma zapytaniami informujemy, iż zgodnie z wolą dyrektora Emiliana Kamińskiego, repertuar Teatru Kamienica pozostaje bez zmian. Twoja umiłowana Kamienica gra i grać będzie zawsze. Dla Ciebie, Dyrektorze...

Jak można było się spodziewać, pod postem pojawiła się masa kondolencyjnych wiadomości. Widzowie i fani nie są w stanie uwierzyć, że ich ulubionego artysty nie ma wśród nas...

- Serce pęka. Współczuję aktorom, którzy ze smutkiem w sercu będą musieli uśmiechać się podczas spektakli...

- To jest bardzo przykre, że już go nie zobaczymy na ekranie i deskach teatru.

Na tę chwilę nie są jeszcze znane szczegóły ostatniego pożegnania artysty. Kiedy data i miejsce pogrzebu zostaną podane, natychmiast o tym poinformujemy.

Sonda
Emilian Kamiński był dobrym aktorem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany