Izabela Skrybant-Dziewiątkowska

i

Autor: Maciej Kulczyński/Super Express Izabela Skrybant-Dziewiątkowska

Tercet Egzotyczny: Zespół nie chce grać bez Izabeli

2019-09-14 3:06

Tercet Egzotyczny wylansował takie przeboje jak „Pamelo żegnaj”, „Dance", czy „Zakopiańska noc”. Na jego czele stała niezapomniana, charyzmatyczna Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (†81l.), która w maju br. zmarła na skutek choroby nowotworowej. Rodzina zdecydowała, że zespół bez głównej gwiazdy nie będzie kontynuował działalności. Zagra jednak jeszcze jeden koncert w hołdzie artystce.

Nie ma wątpliwości, że Tercet Egzotyczny to była przede wszystkim ona – Izabela, która zachwycała swoim głosem i niezwykle barwnymi strojami. Nikt nie byłby w stanie jej zastąpić, więc po 63 latach zespół zakończył działalność.

- Szefowa odeszła i śpiewa już tylko aniołom. Rodzina pani Izabeli zdecydowała, że zespół nie będzie kontynuował działalności bez głównej wokalistki i szefowej całej grupy. Tak zdecydowała jej córka Kasia, która od wielu lat również z powodzeniem występowała w rodzinnym zespole. Starsza córka już dawno zrezygnowała z pracy scenicznej i skupiła się na życiu rodzinnym – powiedział „Super Expressowi” menadżer zespołu.

Dowiedzieliśmy się również, że planowany jest jednak koncert pożegnalny, w którym wezmą udział inni członkowie Tercetu  Egzotycznego oraz znani przyjaciele Izabeli.

Nasi Partnerzy polecają