Wygląda fenomenalnie

Teresa Werner obchodzi 65. urodziny! Tak gwiazda zmieniała się przez lata. ZDJĘCIA!

2023-03-10 10:33

Teresa Werner świętuje 10 marca swoje 65. urodziny. Piosenkarka pochodząca ze Śląska, mająca fanów w całej Polsce, niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Jest na scenie od lat! Jak się zmieniała? Werner, poza znanymi i lubianymi utworami, zachwyca także wyglądem i elegancją. Mamy zdjęcia! Zobaczcie sami.

Teresa Werner jest na polskiej scenie muzycznej od wielu, wielu lat. Autorka hitu "Dałabym ci dała", która do dziś wypełnia sale koncertowe po brzegi, obchodzi 10 marca swoje 65. urodziny. Mimo upływu lat, wciąż zachwyca nie tylko muzycznie, ale również wizualnie - prezentując się z niezwykłą elegancją i klasą. Na niektórych zdjęciach Werner wygląda wręcz jak nastolatka! Fani śledzą poczynania gwiazdy w mediach społecznościowych, szczególnie na Facebooku, ale również Instagramie, który niedawno artystka reaktywowała. Jakie były początki Teresy Werner? Jak gwiazda zmieniała się przez lata? Z okazji jej urodzin chcemy przypomnieć te wszystkie wspaniałe momenty w jej życiu. Szczegóły i zdjęcia znajdziecie poniżej.

Teresa Werner obchodzi 65. urodziny! Tak wyglądały początki jej kariery

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 65 lat. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała".

Zobacz poniższą galerię zdjęć: Teresa Werner obchodzi 65. urodziny! Tak gwiazda zmieniała się przez lata. ZDJĘCIA!

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Nasi Partnerzy polecają