Piotr i Agata Rubik

i

Autor: instagram.com/agata_rubik

"To jest babcia?!"

Teściowa Rubika robi furorę w sieci! Wystarczyło jedno zdjęcie. Nie można oderwać wzroku

2023-01-26 15:56

Piotr Rubik (54 l.) jest w szczęśliwym związku z Agatą Rubik (36 l.), z którą mają dwie córki: 13-letnią Helenę oraz 9-letnią Alicję. Niedawno Agata pochwaliła się zdjęciem swojej mamy, a teściowej Piotra, w sieci i zrobiła tym prawdziwą furorę! Pani Jolanta prezentuje się zjawiskowo, ludzie są zachwyceni. "To jest babcia?!", nie mogą wyjść z podziwu. Musicie to zobaczyć.

Piotr Rubik i Agata Rubik są razem od 16 lat, a od 14 tworzą szczęśliwe małżeństwo. Owocami ich związku są dwie córki: 13-letnia Helena i 9-letnia Alicja. Para jest aktywna w mediach społecznościowych, ostatnio relacjonując rodzinny wyjazd na Instagramie. Niedawno wrócili do Polski, a zdjęcie, które Agata Rubik wrzuciła do sieci, rozgrzało fanów do czerwoności. Pochwaliła się na nim, jak wygląda jej mama, a teściowa Piotra Rubika. Wszystko z okazji Dnia Babci, ponieważ dzieci Rubików postanowiły odwiedzić panią Jolantę. Aż trudno uwierzyć, jak mówią fani, że to faktycznie "babcia". Ludzie zachwycają się bowiem, że wygląda zjawiskowo i bardzo młodo! Musicie to zobaczyć.

Teściowa Rubika robi furorę w sieci! Wystarczyło jedno zdjęcie. Nie można oderwać wzroku

Zdjęcie z panią Jolantą, mamą Agaty i teściową Piotra, pojawiło się na Instagramie. Wrzuciła je, rzecz jasna, Agata Rubik. Pani Jolancie towarzyszy Helena i Alicja, które odwiedziły kobietę z okazji Dnia Babci.

"Babcia Jola i jej wnusie. Każdemu życzę takiej Babci", napisała uradowana Agata Rubik.

I w komentarzach się zaczęło! Ludzie nie mogą oderwać wzroku od pani Joli. "To jest babcia? Serio, jesteście zwariowani! Skąd wy te eliksiry młodości macie? Myślałam, że to pani siostra", napisała jedna z obserwatorek. "Chciałabym tak wyglądać, a babcią nie jestem", "przepiękna babcia", wtórują inni komentujący. Nadeszła fala pozytywnej energii! Chcecie zobaczyć? Poniżej zdjęcie.

Sonda
Śledzisz w sieci profile Agaty i Piotra Rubików?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają