Agata Rubik, Piotr Rubik

i

Autor: AKPA / Wojtalewicz Jarosław

To mogło mieć różny finał

Agata Rubik nie mogła się powstrzymać i przejrzała maile męża. Niebywałe, co odkryła!

2023-01-05 15:00

Agata Paskudzka (36 l.), po ślubie Rubik, postanowiła wyznać coś, co nie każdemu może się spodobać. Modelka opowiedziała o tym, jak nie mogła się powstrzymać i przejrzała maile męża. Niebywałe, co odkryła! Piotr Rubik (54 l.) z pewnością musiał się przynajmniej trochę stresować. To mogło mieć różny finał.

Agata Rubik wraz z mężem Piotrem Rubikiem jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wyjechali do Australii. To właśnie tam, wraz z córkami: 13-letnią Heleną oraz 9-letnią Alicją, spędzają przerwę świąteczno-noworoczną. Oprócz błogiego odpoczynku, Agata nie przestaje być aktywna w mediach społecznościowych. Na bieżąco informuje swoich obserwatorów o tym, co dzieje się u jej rodziny. Pogoda, warunki, miłość i śmiechy - wszystko to możemy oglądać na jej Instagramie. Poza ładnymi obrazkami, żona Rubika zdecydowała się urządzić festiwal pytań i odpowiedzi na tym kanale społecznościowym. Wówczas padło pytanie, jakie jest zdanie Agaty na temat zdrady w związku. Wtedy modelka powiedziała coś, co dla wielu osób może okazać się kontrowersyjne.

Agata Rubik nie mogła się powstrzymać i przejrzała maile męża. Niebywałe, co odkryła!

Agata Rubik zabrała głos na temat zdrady związku, tego, czy przejrzałaby telefon lub maile męża, co generalnie myśli o zaufaniu pomiędzy partnerami. Na Instastories zamieściła odpowiedź na jedno z pytań, które jej zadano. Okazuje się, że Rubik nie mogła się powstrzymać i przejrzała maile męża! Zdradziła też, co wówczas odkryła.

"Na początku związku z Piotrem znałam jego wszystkie hasła i regularnie czytałam e-maile. Wynikało to raczej z ciekawości, nie z zazdrości. Dostawał dużo zabawnych listów i propozycji. Piotr mi nie daje kompletnie powodów do zazdrości, ja jemu też nie. Ale ręki bym sobie za nikogo uciąć nie dała, bo życie bywa przewrotne, a ja bardzo sobie cenię swoje ręce. Nadal mamy dostęp do swoich telefonów itp., ale nikt nie ma potrzeby, żeby z tego korzystać", napisała Agata Rubik.

Co o tym myślicie? Popieracie? A może to przesada? Dajcie znać w komentarzach.

Zobaczcie także poniższą galerię zdjęć: Żona Rubika przeszła metamorfozę. Ścięła ponad 40 cm włosów

Sonda
Czy partnerzy powinni mieć nawzajem dostęp do swoich telefonów, maili itp.?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany