Roznegliżowana Agata Rubik zrobiła sobie zdjęcie w WINDZIE. Ale sylwetka!

i

Autor: AKPA Roznegliżowana Agata Rubik zrobiła sobie zdjęcie w WINDZIE. Ale sylwetka!

Wow

Roznegliżowana Agata Rubik zrobiła sobie zdjęcie w WINDZIE. Ale sylwetka!

2023-01-02 11:15

Piotr i Agata Rubikowie uciekli przed mroźną zimą w Polsce i razem z córkami wybrali się do Australii. Rodzina świętowała tam Sylwestra i Nowy Rok i korzystała z tamtejszej pogody. Roznegliżowana żona kompozytora zrobiła sobie zdjęcie w windzie. Jej obserwatorzy podziwiają jej sylwetkę.

Rodzina Rubików jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia spakowała walizki i wybrała się do Sydney. Postanowili zostać tam dłużej i przywitać Nowy Rok w bajecznych okolicznościach. Swoje wakacje celebryci relacjonują na Instagramie. Dzięki temu ich fani zobaczyli, jak spędzili Sylwestra. Rubikowie przywitali 2023 rok w kameralnym, rodzinnym gronie. Odświętnie ubrani przytulali się i całowali na balkonie, a w tle strzelały zjawiskowe fajerwerki. 

W Nowy Rok od rana korzystali z uroków pięknej pogody i oddali się plażowaniu. Agata Rubik pokazała w sieci zdjęcie rodziny, w typowo wakacyjnych strojach. Celebrytka sfotografowała się w windzie w samym bikini.

- Jaki Nowy Rok, taki cały rok. Jesteście przesądni? Ja na wszelki wypadek na sylwestra zawsze zakładam czerwone majtki. Szczęście gwarantowane! - napisała przy zdjęciu na Instagramie.

Fani zachwycają się jej sylwetką i urodą towarzyszącej jej córek.

- Dziewczyny jak malowane, włącznie z mamą; Śliczne dziewczyny - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie roznegliżowane zdjęcie Agaty Rubik niżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany