Dawid Kwiatkowski i Marcin Maciejczak w The Voice Kids

i

Autor: TVP Dawid Kwiatkowski i Marcin Maciejczak w "The Voice Kids"

The Voice Kids: Pojawił się faworyt! Kwiatkowski: "Śpiewa lepiej niż ja"

2020-01-04 22:36

13-letni Marcin Maciejczak został okrzyknięty "objawieniem trzeciej edycji" programu "The Voice Kids". Podczas przesłuchania w ciemno, wystarczyła sekunda, aby wszystkie fotele jurorów obróciły się w jego kierunku!

Marcin Maciejczak podczas przesłuchania w ciemno zaśpiewał utwór Lady Gagi pt. "I'll Never Love Again". Piosenkę mogliśmy usłyszeć w filmie „Narodziny gwiazdy”. Jurorzy już po pierwszych dźwiękach nie mogli powstrzymać się od naciśnięcia czerwonego guzika w fotelach. Odwrócili się wszyscy! Występ Marcina był rewelacyjny. Zaśpiewał bardzo subtelnie i wyróżnił się ciekawą barwą głosu. Cleo była zahipnotyzowana: - Nie wiem, jak to zrobiłeś, ale mnie odcięło. Chłopak nie tylko śpiewa, ale i samodzielnie nagrywa clipy do coverów, które prezentuje na swoim kanale na YouTube. Dawid Kwiatkowski stwierdził, że Maciejczak śpiewa o wiele lepiej, niż on w jego wieku. Juror wygłosił odważną mowę: - Nie używam takich słów na tym etapie, ale masz szansę wygrać ten program! Marcin jest indywidualistą w tym, co robi. Wygląda tak jak ja 6-7 lat temu, ale śpiewa lepiej niż ja. Czuję, że kryje się w nim wielka artystyczna dusza. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE