The Voice of Poland 12: Trenerzy zmasakrowali uczestniczkę! Steczkowska nie zostawiła na niej suchej nitki [ZAPIS RELACJI]

2021-10-16 20:03
The Voice of Poland 12: Trenerzy zmasakrowali uczestniczkę! Steczkowska nie zostawiła na niej suchej nitki [ZAPIS RELACJI]
Autor: Facebook @The Voice of Poland TVP The Voice of Poland 12: Trenerzy zmasakrowali uczestniczkę! Steczkowska nie zostawiła na niej suchej nitki [ZAPIS RELACJI]

Trudny moment w "The Voice of Poland 12"! Po skompletowaniu drużyn, trenerzy w składzie: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron, dobrali uczestników w pary i wystawili do Bitew! Za każdym razem będą musieli wybrać tylko jedną osobę, którą zabiorą dalej. Śledź relację na żywo z pierwszych Bitew "The Voice of Poland 12"!

Po wielu godzinach Przesłuchań w Ciemno trenerzy skompletowali swoje wymarzone drużyny. Kolejnym etapem "The Voice of Poland" są Bitwy. Trenerzy połączyli swoich uczestników w pary i wystawili na wielką próbę! Kto opuści program? Z każdego duetu trener będzie mógł wybrać tylko jedną osobę. Za to każdy z nich ma możliwość ukradnięcia odpadającego wokalisty. Czas na Bitwy w "The Voice of Poland 12"!

SPRAWDŹ: The Voice of Poland 12: Piękny hołd dla Krawczyka zszokował trenerów [ZAPIS RELACJI]

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z pierwszych Bitew dwunastej edycji "The Voice of Poland". Startujemy 16 października o 20:00.

21:51 Przyszedł czas na ósmą, ostatnią Bitwę tego wieczoru. Zaszczyt ten przypadł wokalistom z drużyny Tomsona i Barona. Ostatnią osobą, która przeszła do Nokautów był Wiktor!

21:43 Izabela przyznała, że bardzo się stresowała. - Na pierwszym nagraniu trzęsłam się jak galareta. Myślałam, że teraz będzie lepiej - wyznała zapłakana. - Na pewno nie podobały mi się fałszywe dźwięki - dodała Grzeszczak. Reszta trenerów poparła zdanie zarówno Steczkowskiej, jak i Sylwii. Decyzja była oczywista - Daniel przeszedł dalej.

21:34 Daniel i Izabela to kolejny duet z drużyny Grzeszczak. Ich wykonanie zaskoczyło Justynę Steczkowską! Jej zdaniem byli fatalni! Przeczytacie o tym więcej w artykule: Justyna Steczkowska ostro krytykuje uczestników "The Voice of Poland"!

21:22 To wyjątkowa Bitwa! Marek Piekarczyk wystawił do niej dwa duety. - Cudownie, bo na scenie króluje miłość! Drobne błędy wybaczamy - skomentowała Steczkowska. Piotr i Karolina zdobyli serca trenerów. - Powiem wam tylko jedno - fantastycznie dziewczyny śpiewałyście w parze. Tak samo panowie - stwierdził Piekarczyk. Ostatecznie wybrał właśnie Karolinę i Piotra!

21:10 "Groszki i róże" Ewy Demarczyk rozbrzmiały na scenie "The Voice of Poland"! Aleksandra i Michalina zaczarowały trenerów. - Byłyście absolutnie do zjedzenia - powiedział Tomson. Ola pokazała się z zupełnie nowej strony, dlatego też to ją zdecydowała się wybrać Steczkowska.

20:59 W jednym z duetów z drużyny Marka Piekarczyka widzowie mieli usłyszeć występ dwóch uczestniczek, które pod okiem trenera przygotowywały utwór „Wymyśliłem Ciebie” Andrzeja Zauchy & Dżamble. Niestety, dzień przed nagraniem pierwszych Bitew, jedna z wokalistek zrezygnowała z dalszego udziału w programie ze względów zdrowotnych. Zamiast Adeli na scenie stanął sam Marek Piekarczyk!

20:52 Marek Piekarczyk ukradł Jakuba! - Widziałem w nim trochę siebie z kiedyś. Takiego rozczochranego - przyznał.

20:48 - Po prostu nie wierzę w to, co się tu stało - zareagowała trenerka na występ Igora i Jakuba! Była zachwycona. Niestety, nie można zabrać obu! Grzeszczak zdecydowała się dać szanse Igorowi.

20:41 Na pierwszy ogień z drużyny Sylwii Grzeszczak poszło dwóch młodych chłopaków! Podczas prób generalnych okazało się, że zawodnicy nie byli przygotowani do występu! Igor zapomniał tekstu, natomiast Jakub nie znał oryginalnej linii melodycznej! To rozgniewało Grzeszczak. - Słuchajcie, dokonaliście takiego pięknego rozwoju. Zróbcie to pięknie technicznie! - powiedziała przed samym występem.

20:34 - Cieszę się, że stres zostawiłyście za drzwiami - stwierdził Tomson. - Raj dla uszu - dodał. Trenerzy zabrali dalej Małgosię!

20:25 Tomson i Baron zaproponowali Esterze i Gosi wielki hit Sanah.

20:20 Ale emocje! Tomson i Baron oraz Sylwia Steczkowska ukradli Wiktora! Wokalista wybrał chłopaków i zasiadł na Gorącym Krześle. Jeśli Tomson i Baron ponownie kogoś ukradną, Wiktor będzie musiał opuścić program.

20:19 - Zestawiłam ze sobą fantastycznych wokalistów po to, żeby widzowie mieli radość - zaczęła Steczkowska. Zdradziła, że osoba, która odpadnie, wystąpi z nią na koncercie! Ostatecznie Steczkowska zabrała dalej Martę.

20:07 Jako pierwsi na scenie stanęli wokaliście z drużyny Justyny Steczkowskiej. Dla takich Bitew powstał ten program! Zawodnicy Steczkowskiej wykonali kultowy utwór "My Heart Will Go On". Trenerka musiała zdecydować, kogo zabiera do dalszych etapów programu. Szczerze współczujemy takich dylematów! Oboje dali z siebie wszystko - zobaczcie sami TUTAJ.

20:00 Bitwy otworzył koncert zagranicznych gwiazd! Alvaro Soler rozgrzał scenę do czerwoności.

Sonda
Który trener jest najbardziej surowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE