The Voice of Poland: Iskrzy między Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem

i

Autor: mat. prasowe The Voice of Poland: Iskrzy między Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem

The Voice of Poland

„The Voice of Poland”: Iskrzy między Steczkowską i Piekarczykiem! Emocjonalne dyskusje jurorów. Wideo

2022-09-10 12:45

Trudno nie zauważyć, że między Justyną Steczkowską a Markiem Piekarczykiem, jurorami „The Voice of Poland”, wywiązują się coraz mocniejsze dyskusje. Już 10 września dojdzie do kolejnej słownej potyczki gwiazd. Głos w sprawie zabrał sam Marek Piekarczyk!

Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska już po raz piąty zasiadają obok siebie w trenerskich fotelach „The Voice of Poland”. Z każdą kolejną edycją można zauważyć, że między trenerami dochodzi do coraz mocniejszych dyskusji. W najnowszej, 13. edycji muzycznego show, rozmowy między nimi bywają tak dosadne, że pozostali trenerzy przecierają oczy ze zdumienia. W materiale wideo możecie obejrzeć kilka momentów, które pokazują, że Justyna i Marek potrafią naprawdę zażarcie walczyć o najlepsze głosy. 

- Kocham cię, Marek, ale jak można powiedzieć uczestnikowi, który przyszedł do programu, „ja bym nie ćwiczył”. To tak jak powiedzieć Lewandowskiemu, żeby przestał ćwiczyć, bo i tak gra w piłkę bardzo dobrze i strzela bramki. Ratunku! Dlaczego mu mówisz takie rzeczy… - emocjonowała się Justyna Steczkowska przy okazji występu, który zobaczymy już 10 września.  

Zobacz także: Steczkowska nie mogła się doczekać wyprowadzki syna? Leon Myszkowski mówi o "zaleganiu w domu"!

- Nie zauważyłem niestrojenia. To Justyna ma takie wyczulenie... - zakomunikował Marek Piekarczyk po jednym z występów. 

- W tym momencie inteligencja i wyczucie ją zawiodły, bo poszła do Justyny - powiedział Marek Piekarczyk po tym, jak jedna z uczestniczek zamiast jego na swoją trenerkę wybrała właśnie Justynę Steczkowską

- Marek, to już było mocne - skomentowała wypowiedź kolegi Justyna Steczkowska. 

To tylko część wypowiedzi, które można usłyszeć w „The Voice of Poland”. Do tematu zaciekłych dyskusji z Justyną Steczkowską postanowił odnieść się sam Marek Piekarczyk.

To nie jest tak, że przykleili nas do foteli, mamy napisane na karteczkach role. Jesteśmy sobą. Polemika jest potrzebna. Bez niej nie dojdziemy do żadnej prawdy i żadnych wniosków - powiedział trener podczas niedawnej wizyty w programie „Pytanie na śniadanie”. 

10 września o godzinie 20:00 zostaną wyemitowane dwa odcinki „The Voice of Poland”, w których oprócz uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego zobaczymy również młodych uzdolnionych Polaków na co dzień mieszkających na Wileńszczyźnie. Po raz pierwszy w historii show produkcja postanowiła poszukać muzycznych talentów wśród Polaków mieszkających na obczyźnie. 

Przeczytaj także: Zupełnie nowe studio "The Voice of Poland"! Galeria zdjęć

Tydzień później, w sobotę 17.09.2022 o godzinie 20:00, widzowie zobaczą aż trzy odcinki muzycznego talent show TVP2. W sobotę 24.09.2022 o godzinie 20:00 zobaczymy kolejne trzy odcinki ostatnich już Przesłuchań w Ciemno. To właśnie wtedy poznamy skład drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. 

Zgrzyty w "The Voice of Poland". Dyskusja Steczkowskiej i Piekarczyka zaskoczyła pozostałych trenerów
Sonda
Podoba ci się Steczkowska w roli trenerki "The Voice of Poland"?
Nasi Partnerzy polecają