The Voice of Poland: One doprowadziły Marka Piekarczyka do łez! Niesamowite nagranie. Miałem ciary

i

Autor: The Voice Of Poland/mat. prasowe

Poruszające wideo

"The Voice of Poland": One doprowadziły Marka Piekarczyka do łez! Niesamowite nagranie. "Miałem ciary"

2022-10-08 10:00

Trenerzy muzycznego talent show jednogłośnie przyznali, że etap Bitew jest najtrudniejszy emocjonalnie nie tylko dla uczestników, ale także dla nich samych. W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” występ jednego z duetów do głębi poruszy Marka Piekarczyka. Mamy nagranie!

"The Voice Of Poland": Marek Piekarczyk nie był w stanie powstrzymać łez! Jest nagranie

Kolejne duety z drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona zmierzą się na muzycznym ringu 13. edycji „The Voice of Poland”. Wśród uczestniczek, które będą walczyły o przejście do kolejnego etapu programu będą Karolina Lyndo oraz Kamila Ignatowicz.

Dziewczyny z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewają piosenkę „Beautiful” z repertuaru Christiny Aguilery. Podczas emocjonalnego występu uczestniczek Marek Piekarczyk nie był w stanie powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Zostałem porażony pięknem w czystej postaci. To było niesamowite. Reanimowałyście sztukę pięknego śpiewania, takiego jak modlitwa. Miałem ciary przez większość utworu. Nie będę nic więcej mówił na ten temat - ciężko mi, bo jestem wzruszony… - powiedział tuż po występie duetu trener muzycznego talent show Dwójki.

Cały występ Karoliny Lyndo oraz Kamili Ignatowicz widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Ten występ doprowadził Marka Piekarczyka do łez
Sonda
Oglądasz "The Voice of Poland"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany