"The Voice Senior": Witold Paszt nie pojawi się w finale! Ma problemy zdrowotne!

2022-02-05 17:18
 The Voice Senior: Witold Paszt nie pojawi się na finale! Ma problemy zdrowotne!
Autor: akpa "The Voice Senior": Witold Paszt nie pojawi się na finale! Ma problemy zdrowotne!

W sobotę, 5 lutego poznamy najbardziej utalentowanego seniora w finale The Voice Senior. Każdy w napięciu oczekuje występów 8. uczestników, którzy powalczą o wygraną. Niestety, na ogłoszeniu wyników zabraknie jednego z trenerów. Witold Paszt (69 l.) poinformował właśnie, że ze względów zdrowotnych musi zrezygnować z udziału w programie.

Na ten dzień cała Polska czekała już od dawna. To dzisiaj poznamy finalistę The Voice Senior. Trenerzy: Maryla Rodowicz (77 l.), Alicja Majewska (74 l.), Witold Paszt i Piotr Cugowski (43 l.) mocno trzymają kciuki za swoich faworytów. W końcu to ich wskazówki i wsparcie doprowadziło 8. uczestników do finału show. Ostatecznie to widzowie, wysyłając SMS-y, zdecydują, kto zgarnie statuetkę i 50 tysięcy złotych. Ogłoszenie wyników będzie transmitowane na żywo. Niestety, nie zobaczymy na nim Witolda Paszta, który zaskoczył wszystkich i poinformował, że nie będzie go w finale.

Seniorzy i trenerzy powoli szykują się już na wieczorne wystąpienia. Nikt nie brał pod uwagę, że na części transmitowanej "na żywo" nie pojawi się jedna z najważniejszych osób.

"Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem w studio na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie", napisał Paszt na swoim Instagramie.

Jednocześnie zapewnia, że trzyma kciuki za swoich podopiecznych i będzie im mocno kibicował przed telewizorem:

"Będę za to oglądał program i trzymał kciuki za wszystkich finalistów, ba, wszystkich uczestników tej edycji The Voice Senior! ✌🏼 Możecie już czuć się wygrani, bo zrobiliście pierwszy krok do spełnienia swoich marzeń! ✨ Gratuluję Wam odwagi i pięknych wykonań, ale przede wszystkim życzę Wam, aby był to dopiero początek tej muzycznej przygody. A to fantastyczna przygoda, wierzcie mi na słowo 😎🕺🏻🎤", dodał.

Fani piosenkarza od razu zaczęli pisać komentarze z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. A finał The Voice Senior już dzisiaj o godzinie 20:00! Nie przegapcie relacji NA ŻYWO na SE.PL!

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Trenerzy The Voice Senior szczerze o relacjach między sobą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE