To, co założyła 48-letnia Joanna Racewicz zwala z nóg. Zaniemówiliśmy na widok tej sukni!

2021-11-05 10:00
Joanna Racewicz
Autor: AKPA Joanna Racewicz

Joanna Racewicz wyjechała na wakacje na Zanzibar. Tam spędziła końcówkę października i początek listopada. Dziennikarka odpoczywa od natłoku spraw i zgiełku, a ze słońcem jej do twarzy. Widać, że czuje się świetnie. To, co 48-letnia Joanna Racewicz założyła na wakacjach, zwala z nóg! Zaniemówiliśmy na widok tej czerwonej sukni. Sami zobaczcie.

Joanna Racewicz spędza błogie chwile na Zanzibarze. Trzeba przyznać, że dziennikarka wygląda obłędnie podczas gorących wakacji. Odpoczynek jej służy, co szczególnie widać na zamieszczanych na Instagramie zdjęciach. Tym razem Joanna opublikowała fotografię w pięknej, czerwonej sukni. Wygląda rewelacyjnie i na pewno rozpali zmysły niejednego fana! Oprócz tego dziennikarka napisała: - Kiedy patrzysz na kobietę w czerwonej sukience - myślisz: pewna siebie zołza? Czy - wołająca o uwagę mała dziewczynka? Nosi koronę, czy gniew? Dumę, czy ego? Poczucie wolności i granic, a może niespełnione marzenia? Tak łatwo wrzucamy do szuflady. I tylko ona sama wie, do której pasuje ♥️♥️♥️ Bądźcie szczęśliwi - napisała.

Sonda
Podoba wam się Joanna Racewicz w takim wydaniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE