To dlatego Basia Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję TVN! Aktorka dostała lepszą fuchę. To może być szok dla widzów

2021-07-05 21:08
Barbara Kurdej-Szatan: Polsat odkupił ją za 10 000zł
Autor: Instagram, Baranowski/AKPA Barbara Kurdej-Szatan: Polsat odkupił ją za 10 000zł

Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) mogła zostać gwiazdą TVN i poprowadzić nową edycję „Mam talent!”. Aktorka odrzuciła jednak propozycję stacji i zapewniła, że szykuje dla swoich fanów inną niespodziankę. Dziś już wiadomo, że chodzi o udział w popularnym show Polsatu. Za jeden odcinek może zarobić 10 tys. zł! Gdzie wystąpi Barbara Kurdej-Szatan? Dla wielu będzie to zaskoczenie.

W maju mówiło się, że Basia Kurdej-Szatan zajmie miejsce u boku Marcina Prokopa (44 l.). Potwierdziła to sama zainteresowana. – Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu – opowiadała o tym, dlaczego nie zdecydowała się zająć miejsca Szymona Hołowni (45 l.), który zajął się polityką. Nie było jednak wiadomo, jaką niespodziankę szykuje dla swoich fanów. Podejrzewano, że chodzi o nowy serial. Nie jest bowiem tajemnicą, że jej posada w TVP nie jest już ak pewna jak przed laty kiedy prowadziła kilka programów.

Barbara Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję TVN! Nie chciała zastąpić wielkiej gwiazdy

Teraz wiadomo, że gwiazda „M jak miłość” wybrała Polsat, gdzie wystąpi w show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym będzie mogła połączyć swoje dwie pasje – śpiew oraz aktorstwo. Nie wszyscy pamiętają, że jej przygoda z show-biznesem zaczęła się od występów w chórze Soul City. To właśnie z tym zespołem wystąpiła w popularnym talent-show "X Factor".

Według naszej wiedzy za jeden odcinek otrzyma 10 tys. zł, co przy sezonie, który liczy 10 odcinków daje okrągłą sumę – 100 tys. zł!

Co ciekawe, w 2018 r. w programie wystąpił mąż Basi – Rafał (33 l.), i zajął drugie miejsce. Czy jego żona okaże się lepsza i wygra? Przekonamy się jesienią.

Będziecie trzymać kciuki za Basię?

Dla aktorki nie będzie to pierwsza przygoda z Polsatem. Przed laty wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami", zagrała także główną rolę w serialu "W rytmie serca".

To on jest największą gwiazdą TVN. Kuba Wojewódzki będzie wściekły!

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

QUIZ. Współczesne polskie seriale. Znasz ich bohaterów? Nawet bez TV 8 punktów to wręcz twoja powinność

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Hanka Mostowiak, którą w serialu „M jak Miłość’ grała Małgorzata Kożuchowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE