To okropny cios dla Britney Spears. Gwiazda straciła ciążę

2022-05-14 22:48
Britney Spears
Autor: AP Britney Spears

Britney Spears przekazała fanom fatalną wiadomość. Artystka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała o utracie ciąży. “To jest druzgocący czas dla każdego rodzica” - napisała piosenkarka w mediach społecznościowych.

Pięć tygodni temu Britney Spears opublikowała zdjęcie testu ciążowego i chwaliła się, że spodziewa się dziecka. Trudno było nie zauważyć, jak bardzo szczęśliwa była wtedy artystka. Już od dawna zależało jej na powiększeniu rodziny. Niestety piosenkarkę spotkało wielkie nieszczęście. Gwiazda przekazała w mediach społecznościowych niezwykle smutną wiadomość o utracie ciąży. W oświadczeniu zapewniła, że wraz z narzeczonym dalej zamierza starać się o dziecko. 

“Z największym smutkiem musimy przekazać, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To jest druzgocący czas dla każdego rodzica” - napisała Spears. 

We wpisie zaznaczyła, że trudny czas, jaki przechodzi z narzeczonym, wzmocni ich związek. Poprosiła też fanów o uszanowanie prywatności. Pod postem pojawiło się wiele wspierających komentarzy. 

"Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy kontynuować starania o powiększenie naszej cudownej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie. Prosimy o uszanowanie prywatności, w tym trudnym czasie" - czytamy w oświadczeniu. 

Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears
Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE