Paweł Królikowski na zdjęciu z rodziną. Żona gwiazdora Rancza rozczuliła fanów

i

Autor: AKPA Paweł Królikowski na zdjęciu z rodziną. Żona gwiazdora "Rancza" rozczuliła fanów

Nieznane zdjęcie Pawła Królikowskiego. Taki był przy swojej rodzinie

2021-12-12 9:59

Paweł Królikowski (†58 l.) wciąż jest obecny w sercach najbliższych i grona wiernych fanów. Aktor miał dużą rodzinę, z którą był bardzo związany. Żona gwiazdora "Rancza" - Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz ich dzieci, mieli czas, aby przygotować się na śmierć ukochanego męża i ojca. Jednak jego odejście było ciosem. Gwiazda "Klanu" pokazała rodzinne zdjęcie. Fanów wzruszył widok Pawła Królikowskiego. Zobaczcie to!

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020, po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Pięć lat wcześniej przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Aktor zdawał sobie sprawę z tego, że umiera. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała w wywiadzie z Vivą, że lekarze przygotowali całą rodzinę do jego odejścia. Paweł Królikowski zdążył jeszcze poznać swojego wnuka, którego ojcem jest Jan Królikowski. Natomiast niedługo na świat przyjdzie jego drugi wnuk lub wnuczka - dziecko Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Po śmierci Pawła Królikowskiego, jego żona znalazła pociechę w komunikowaniu się z fanami na Instagramie. Gwiazda "Klanu" często zamieszcza na swoim profilu wspomnienia o mężu w formie zdjęć. Tym razem pokazała na fotografii zimową scenkę z mężem i młodszymi dziećmi. Widzimy szczęśliwą rodzinę w zimowej aurze. Wszyscy tryskali niesamowitą energią. 

Zobacz zdjęcia i przejdź do reszty artykułu.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Galeria niżej: Przyjaciele z Polsatu oddali hołd Korze i Pawłowi Królikowskiemu

Na ten widok internauci zasypali Instagram żony Pawła Królikowskiego przepięknymi komentarzami:

- Bardzo tęsknimy za Pani mężem ❤️

- Och jakie cudne, wdzięczność❤️

- Tęsknimy okrutnie!

- Kochany i niezapomniany Kusy! 😢

- Uwielbiam Państwa Rodzinę, takie ciepło i szczęście od Was bije, choć łezka się w oku zakręci, gdy się pomyśli, że Pana Pawła już nie ma.

Sonda
Jak wspominasz Pawła Królikowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE