Tomasz Kammel ma słabość do... trójkątów!

i

Autor: AKPA/Podlewski, Kurnikowski Tomasz Kammel ma słabość do... trójkątów!

Co za wyznanie!

Tomasz Kammel ma słabość do... trójkątów! "Ona, ja i on"

2022-11-28 10:00

Na instagramowym profilu Tomasza Kammela (51 l.) pojawiło się nagranie, na którym prezenter przyznaje się, że lubi... trójkąty. "Ona, ja i on" - opowiada. "Witamy w klubie trójkątów" - żartobliwie piszą fani. Sprawdźcie szczegóły!

Tomasz Kammel to jeden z czołowych prezenterów. Od 2013 roku jest on gospodarzem "Pytania na śniadanie", które aktualnie prowadzi w duecie z Izabellą Krzan. Fani z zainteresowaniem śledzą zarówno poczynania zawodowe, jak i prywatne życie Tomasza Kammela.

Choć przez dekadę był on partnerem Katarzyny Niezgody, a po ich rozstaniu u jego boku pojawiały się również inne kobiety, przez lata plotkowano, jakoby Kammel był gejem. W wywiadzie z Krzysztofem Stanowskim, który opublikowano na Kanale Sportowym w serwisie YouTube, dziennikarz - po raz kolejny zresztą - zdementował te rewelacje.Nie ma powodów, żeby tak myśleć - przekonywał.

Tomasz Kammel aktywnie udziela się na Instagramie, skąd można dowiedzieć się nieco o jego najnowszych wyzwaniach zawodowych, a także życiu prywatnym. Jakiś czas temu pochwalił się zaskakującą przemianą sylwetki, teraz zaś wyznał, że... lubi trójkąty. Na instagramowym profilu Tomasza Kammela pojawiło się krótkie nagranie z jego udziałem.

- Muszę się wam do czegoś przyznać. Każdy ma jakieś słabości. Bardzo lubię trójkąty. Ona, ja i on - opowiada internautom prezenter. 

Najnowszy wpis przygotowany został we współpracy z producentem ekspresów do kawy. Na nagraniu Tomasz Kammel pokazuje produkty reklamowanej przez siebie marki. "Ona" to filiżanka kawy, zaś "on" - ekspres do kawy. 

"Taki trójkąt też bym pokochała""Taki trójkąt jestem w stanie zaakceptować", "Kawa to moja słabość", "Trójkąt idealny", "Do twarzy Ci w tym trójkącie", "Witamy w klubie trójkątów" - czytamy w komentarzach. 

Czy Wy również macie słabość do podobnych "trójkątów"?

Sonda
Obserwujesz Tomasza Kammela?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają