Tomasz Stockinger odszedł od chorej partnerki

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, instagram/@tomek_stockinger Tomasz Stockinger odszedł od chorej partnerki

Szok!

Tomasz Stockinger odszedł od chorej partnerki, ale to nie koniec. Wstrząsające szczegóły

2022-11-30 10:16

Tomasz Stockinger (67 l.) pod koniec listopada potwierdził rozstanie z chorą partnerką, Katarzyną, z którą wcześniej pojawiał się na czerwonym dywanie. Teraz na jaw wychodzą kulisy rozpadu ich związku. "Nie wiem, skąd biorę siły na to wszystko", wyznaje Stockinger w rozmowie z "Na Żywo".

Tomasz Stockinger jest popularnym aktorem teatralnym i filmowym, który od ponad dwóch dekad jest związany zawodowo z serialem "Klan". W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszy się jego życie prywatne. Tomasz Stockinger nie ma szczęścia w miłości. Jego związek z Katarzyną, który potwierdziliśmy w maju 2021 roku, nie przetrwał próby czasu. 

Tomasz Stockinger. Związki aktora nie przetrwały

Tomasz Stockinger ma na swoim koncie wieloletnie małżeństwo. Z byłą żoną, Jolantą, doczekał się urodzonego w 1990 roku syna, Roberta. Media donosiły, że głównym powodem rozstania miał być jego trwający latami romans z Ewą Kuklińską. Gdy rozwiódł się z żoną, Tomasz Stockinger znalazł jednak inną partnerkę, choć i ta relacja rozpadła się. 

W 2021 roku aktor związał się z Katarzyną, z którą pokazywał się nawet na wydarzeniach branżowych. Tomasz Stockinger opowiadał nam o ich relacji, niestety okazało się jednak, że i ona nie była "tą jedyną", a ich związek zakończył się. 

Rozstanie Tomasza Stockingera z chorą partnerką zszokowało fanów. Znamy szczegóły

Pod koniec listopada media donosiły, że Tomasz Stockinger wyprowadził się z należącej do Katarzyny willi w Konstancinie, w której wspólnie mieszkali. Aktor potwierdził rozstanie z chorą kobietą w rozmowie z "Na Żywo". 

- To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie, i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. (...) Wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku - opowiadał tygodnikowi Tomasz Stockinger. 

"Twoje Imperium" dotarło do kulis rozstania Stockingera i Katarzyny. Jak donosi magazyn, zaledwie tydzień temu ekspartnerka aktora przeszła poważną operację ratującą życie, którą przeprowadzono w poznańskiej klinice. Teraz czeka ją długa terapia.

- Rzeczywiście, rozstaliśmy się z Tomkiem, a o powodach nie chcę mówić. Bardzo dziękuję wszystkim moim przyjaciołom za wsparcie, jakiego udzielają mi każdego dnia. To dla mnie trudny czas - opowiadała "Twojemu Imperium".

Jesteśmy w stałym kontakcie, wiedziałem o chorobie. Nie wiem, skąd biorę siły na to wszystko, sam miałem poważną operację dwa i pół roku temu. Pomagam, ile mogę - mówił w rozmowie z "Na Żywo" Tomasz Stockinger.

Sonda
Oglądasz "Klan"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany