Tomasz Stockinger wyprowadził się od chorej ukochanej. To już koniec ich miłości!

2022-11-24 10:31

Tomasz Stockinger (67 l.) jeszcze nie tak dawno w rozmowie z "Super Expressem" cieszył się, że u jego boku pojawiła się Katarzyna. Para wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Gwiazdor "Klanu" chętnie zabierał ją na ścianki, a ich relacja była na tyle poważna, że zamieszkali razem. W rozmowie z "Na żywo" Stockinger potwierdził, że z tego uczucia nic już nie zostało.

Tomasz Stockinger rozstał się z ukochaną

i

Autor: AKPA Tomasz Stockinger rozstał się z ukochaną

Tomasz Stockinger związał się z Katarzyną

W maju ubiegłego roku to właśnie "Super Express" jako pierwszy potwierdził, że aktor znany z "Klanu" jest zakochany. Para pojawiła się podczas turnieju tenisowego w Pałacu Komierowo. I choć byli bardzo dyskretni i nie obnosili się ze swoją relacją, ich spojrzenia mówiły wszystko. – Gdy dzieje się w naszym życiu coś wyjątkowego, coś, co uskrzydla, motywuje i daje szczęściu inny wymiar, często chcemy podzielić się tym z całym światem. Nie ukrywam, że jestem właśnie w takim momencie i to z pewnością potwierdzam - powiedział nam. 

Para zamieszkała w willi w podwarszawskim Konstancinie, która należała do Katarzyny. Kilka dni temu Stockinger wyprowadził się.

Tomasz Stockinger potwierdza rozstanie

- To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku - powiedział w rozmowie z "Na żywo". Jak donosi tygodnik, ukochana bardzo go potrzebowała...

Ukochana Stockingera ciężko chora?

- Kasia ma problemy ze zdrowiem. Poważne. Przed nią pewnie wiele wizyt w szpitalu i radykalne zmiany w życiu. Czy wierzyła, że będą przez to przechodzić razem? Pewnie tak, przecież po to właśnie ludzie podają sobie ręce, by trwać wspólnie, kiedy świat wali się na głowę. Niestety, wyszło inaczej - cytuje słowa bliskiego znajomego "Na żywo". Co na to Stockinger?

- Kasia bardzo mnie prosiła bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą - czytamy.

Aktor postanowił skupić się teraz na sobie... 

Sonda
Czy warto próbować odzyskać partnera po rozstaniu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki