Tomasz Stockinger rozstał się z ukochaną

i

Autor: AKPA Tomasz Stockinger rozstał się z ukochaną

Sensacyjne doniesienia

Tomasz Stockinger wyprowadził się od chorej ukochanej. To już koniec ich miłości!

2022-11-24 10:31

Tomasz Stockinger (67 l.) jeszcze nie tak dawno w rozmowie z "Super Expressem" cieszył się, że u jego boku pojawiła się Katarzyna. Para wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Gwiazdor "Klanu" chętnie zabierał ją na ścianki, a ich relacja była na tyle poważna, że zamieszkali razem. W rozmowie z "Na żywo" Stockinger potwierdził, że z tego uczucia nic już nie zostało.

Tomasz Stockinger związał się z Katarzyną

W maju ubiegłego roku to właśnie "Super Express" jako pierwszy potwierdził, że aktor znany z "Klanu" jest zakochany. Para pojawiła się podczas turnieju tenisowego w Pałacu Komierowo. I choć byli bardzo dyskretni i nie obnosili się ze swoją relacją, ich spojrzenia mówiły wszystko. – Gdy dzieje się w naszym życiu coś wyjątkowego, coś, co uskrzydla, motywuje i daje szczęściu inny wymiar, często chcemy podzielić się tym z całym światem. Nie ukrywam, że jestem właśnie w takim momencie i to z pewnością potwierdzam - powiedział nam. 

Para zamieszkała w willi w podwarszawskim Konstancinie, która należała do Katarzyny. Kilka dni temu Stockinger wyprowadził się.

Tomasz Stockinger potwierdza rozstanie

- To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku - powiedział w rozmowie z "Na żywo". Jak donosi tygodnik, ukochana bardzo go potrzebowała...

Ukochana Stockingera ciężko chora?

- Kasia ma problemy ze zdrowiem. Poważne. Przed nią pewnie wiele wizyt w szpitalu i radykalne zmiany w życiu. Czy wierzyła, że będą przez to przechodzić razem? Pewnie tak, przecież po to właśnie ludzie podają sobie ręce, by trwać wspólnie, kiedy świat wali się na głowę. Niestety, wyszło inaczej - cytuje słowa bliskiego znajomego "Na żywo". Co na to Stockinger?

- Kasia bardzo mnie prosiła bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą - czytamy.

Aktor postanowił skupić się teraz na sobie... 

Sonda
Czy warto próbować odzyskać partnera po rozstaniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE