Tomasz Tokarz prywatnie: Jestem niepoprawnym optymistą

2016-01-04 17:30

Jest muzykiem – samoukiem, który w końcu spełnia swoje marzenia. Ma już na koncie trzy teledyski do singli: „Goń swe marzenia", „Kocham Ciebie całą" oraz jeszcze gorący klip do utworu „Cudne oczy niebieskie". Zarówno w życiu, jak i tworząc muzykę kieruje się sercem. Mimo że nie raz zawiódł się na ludziach, ma dla wszystkich wiele serdeczności.

Kiedy byłem dzieckiem, marzyłem o... tym, aby zostać piosenkarzem lub sportowcem. Marzenie o muzyce się spełniło, a sportem interesuję się od strony kibica.

Gdybym nie był piosenkarzem...to pracowałbym jako... handlowiec, gdyż bardzo lubię mieć bezpośredni kontakt z ludźmi.

Muzyka jest dla mnie... wszystkim - jest jak powietrze. Przy niej dostaję skrzydeł i odlatuję do swojego świata.

Moje hobby to... tworzenie piosenek. Uwielbiam komponować muzykę oraz pisać teksty. Poza tym interesuję się sportem oraz polityką.

Za swój największy hit uważam piosenkę... „Goń swe marzenia", ponieważ wydałem ją jako pierwszą i traktuje ją bardzo osobiście jako początek nowej drogi. Jednak uważam, że każda z moich piosenek ma coś w sobie i ma szanse, by stać się hitem.

Moją największą wadą jest... łatwowierność, dlatego, że czasami za bardzo ufałem niektórym ludziom, to potem się na nich zawiodłem.

Moją największą zaletą jest... pozytywne nastawienie do życia. Czasem jestem nawet niepoprawnym optymistą, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną.

Moje życiowe motto brzmi: Pamiętaj, że pomimo zmieniającego się dookoła nas świata, który pędzi i gna do przodu, „to, co w życiu ważne nigdy się nie zmienia".

Cenię innych ludzi za... szczerość, prawdomówność, traktowanie innych w sposób partnerski oraz gdy chcą bezinteresownie pomóc drugiej osobie. Czasami na swojej drodze spotyka się takie osoby. Bardzo doceniam ludzi, którzy nikogo nie udają i są sobą. Sztuką jest powiedzieć „nie", gdy wszyscy mówią „tak". Trzeba mieć w życiu swoje zasady.

Nie lubię w ludziach... hipokryzji, fałszu, zakłamania, poniżania drugiego człowieka, gdyż czasem niektórym wydaje się, że poprzez pryzmat pieniądza są lepsi od innych i wszystko im wolno. Nie lubię też w ludziach chytrości, chciwości, pazerności – takich ludzi jest mi po prostu żal. Uważam, że jest bardzo cienka granica pomiędzy oszczędnością a skąpstwem. Bardzo drażni mnie też zazdrość – szczególnie wśród ludzi, którzy cię znają, czasami obca osoba bardziej doceni niż ktoś bliski.

Nie potrafię obejść się bez... słodyczy, które bardzo lubię jeść, oraz oczywiście bez muzyki.

Szczęście to... dla każdego coś innego. Dla mnie osobiście możliwość realizacji pasji życiowej, która jednocześnie jest pracą nosi znamiona szczęścia. Bardzo ważna jest też miłość, której każdy tak bardzo chce. Trzeba też wiedzieć, co jest w życiu tak naprawdę ważne. Zacytuję fragment swojej piosenki : „Szczęście jest w Tobie, gdy masz zdrowie".

W wolnym czasie... pracuję nad nowymi piosenkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE