Tomaszewska i Fabijański

i

Autor: AKPA/Baranowski Tomaszewska i Fabijański

Tomaszewska zachwycona Fabijańskim. Nie mogła powstrzymać się przed tym komentarzem

2022-07-13 12:32

Wszyscy żyją skandalem wokół Sebastiana Fabijańskiego i jego rozstania z Maffashion. Wywiad, którego ostatnio udzielił, został nawet skomentowany w "Pytaniu na śniadanie", a jego prowadząca, Małgorzata Tomaszewska, nie kryła swojego zachwytu.

Skandal z udziałem Sebastiana Fabijańskiego rozpoczął się od jego tajemniczego spotkania z transseksulaną celebrytką Rafalalą. Później jego ukochana, Maffashion, opublikowała oświadczenie, w którym przyznała, że rozstała się z aktorem. Gdy wszyscy myśleli, że to koniec tej telenoweli, Fabijański udzielił szczerego wywiadu portalowi Pudelek. Ujawnił szczegóły jego relacji z Rafalalą i przyznał się do zdrad wobec Julki. Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw. Na aktora spadła lawina krytyki, ale on sam twierdzi, że spotkał się ze sporym wsparciem między innymi ze strony swoich wiernych fanów. 

Małgorzata Tomaszewska zachwycona zachowaniem Sebastiana

Szczery wywiad Fabijańskiego wielu zaskoczył. Nie wszystkim spodobało się jednak ujawnianie tak intymnych szczegółów życia prywatnego. Jednak znalazły się osoby publiczne, które w samych superlatywach oceniają zachowanie aktora. Słowa Sebastiana został wzięte pod lupę w popularnej śniadaniówce - "Pytanie na śniadanie". Prowadzący wydanie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora bez skrępowania ocenili to co zadziało się w życiu aktora i blogerki modowej.

- Chapeau bas za wywiad, bo dawno nie widziałem tak szczerej rozmowy w internecie. To był bardzo dobry wywiad - powiedział na antenie Olek Sikora.

Głos postanowiła zabrać również Małgorzata Tomaszewska, która jest zachwycona postawą aktora:

- Ten wywiad był bardzo ciekawy. I co mnie się podobało, to to, że bardzo dobrze, zarówno Julia, jak i Sebastian wypowiadają się na swój temat. I to jest piękne. 

A co Wy sądzicie o zachowaniu Fabijańskiego? Dajcie znać w komentarzu.

Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity
Sonda
A wam podobał się wywiad Sebastiana Fabijańskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE