Katarzyna Nosowska

i

Autor: AKPA/Podlewski Katarzyna Nosowska

Top Of The Top Festival Sopot 2022: Nosowska zapomniała tekstu! Z miejsca zaczęła tłumaczyć się z wpadki

2022-08-19 14:50

Katarzyna Nosowska (51 l.) była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na scenie podczas trzeciego dnia Top Of The Top Festival Sopot 2022. Niestety podczas występu zaliczyła spektakularną wpadkę! Od razu jednak z niej się wytłumaczyła! Na scenę zaprosiła też kogoś wyjątkowego!

Katarzyny Nosowskiej nikomu przedstawiać nie trzeba. Piosenkarka od lat jest jedną z bardziej popularnych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Została zaproszona do wzięcia udziału w wyjątkowym koncercie. Wystąpiła na scenie podczas trzeciego Top Of The Top Festival Sopot 2022, podczas którego stacja TVN świętowała swoje 25-lecie. Było mnóstwo gwiazd i wielkie emocje. Nic więc dziwnego, że Nosowska mogła zaliczyć sporą wpadkę...

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Nosowska królową Instagrama, Karolina Szostak znowu tyje!

Nosowska zaliczyła wpadkę na scenie

Piosenkarka podczas trzeciego dnia Top Of The Top Festival Sopot 2022 zaśpiewała piosenkę piosenkę "Mamona" z repertuaru zespołu Republika. W pewnym momencie Nosowska zapomniała tekstu! Zapanowała niezręczna cisza. Na szczęście zaraz Kasia zaczęła dalej śpiewać. Jednak nie dało się nie zauważyć takie wpadki. Od razu po występie, gwiazda postanowiła skomentować swoje zachowanie: 

- Trochę się tam przycięłam. No wiecie, to jest jednak na żywo. Przepraszam - powiedziała ze sceny.

Nosowska zaśpiewała z synem

Kasia miała niespodziankę dla swoich fanów. Na scenie pojawiła się ze swoim synem Mikołajem, z którym zaśpiewała "Mówiła mi matka". Nosowska nawet sobie zażartowała: 

Sama go sobie urodziłam 26 lat temu. Śmieję się, że jeszcze nie schudłam po ciąży, a on już jest... patrzcie!

Sonda
Lubisz muzykę Kasi Nosowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE