Trochę za wulgarnie! Tak Dżołana Krupa bawiła się na swoim panieńskim

2013-06-11 4:25

Penis na penisie - tak można w skrócie opisać wieczór panieński Joanny Dżołany Krupy (34 l.). Modelka bawiła się w Las Vegas z grupą koleżanek. "Super Express" był leciutko zniesmaczony zdjęciami, jakimi pochwaliła się jurorka "Top Model". Ale leciutko, bo w naszym fachu widziało się już niejedno...

Joanna już za trzy dni stanie na ślubnym kobiercu. Na razie jednak korzysta z życia. Właśnie zorganizowała swój wieczór panieński. Co tam się działo! Wszystkie uczestniczki imprezy miały słodycze w kształcie penisów. Ochoczo pozowały z nimi do zdjęć, wkładały w buzię. Ba, Dżołana próbowała nawet... (proszę spojrzeć na zdjęcie). Ale to nie koniec tej orgietki.

>>> Joanna Krupa opala piersi do ślubu <<<

- Joasia połączyła wieczór panieński z pokazem swojej kolekcji kostiumów kąpielowych. Była zachwycona, gdy tańczył dla niej striptizer. Później z uśmiechem na ustach bawiła się z dmuchanym facetem i dwoma sporymi penisami. Jednym gumowym, a drugim z czekolady - opowiada nam jej znajomy.

Ale można zrozumieć jej szalony entuzjazm. Zbliżający się ślub z biznesmenem Romainem Zago (41 l.) wzmocni ją finansowo. - Będzie on emitowany w telewizji w ramach jej reality show. Ma za to dostać milion dolarów - zdradza nam informator.

Po imprezie nasza Dżołana wrzuciła zbereźne zdjęcia na swój profil na Facebooku. Na jednym z nich ściska gumowego faceta z dużym członkiem. "To moja nowa miłość" - napisała modelka.

Mamy nadzieję, że przyszły mąż się nie rozmyśli...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE