Wanda Wieszczycka-Nowisz nie żyje

i

Autor: AKPA Wanda Wieszczycka-Nowisz nie żyje

Jest nowy nagrobek

Tu spocznie Wanda Wieszczycka-Nowisz. Kiedy pogrzeb aktorki?

2022-10-16 17:49

Wanda Wieszczycka-Nowisz (+79 l.) zmarła prawie dokładnie rok po swoim mężu Pawle Nowiszu (+81 l.), również aktorze. Aktorka spocznie obok niego na Cmentarzu Bródnowskim. Wiadomo już kiedy odbędzie się pogrzeb.

Rok temu, 15 października, w wieku 81 lat zmarł Paweł Nowisz. Aktor znany m.in. z "Barw szczęścia", czy serii kultowego filmu "Kogel-mogel". Odszedł w Domu Aktora Weterana w Skolimowie, pozostawiając w żałobie swoją żonę Wandę. Niestety prawie równo rok później, 11 października, zmarła również ona. Ich pogrzeby odbędą się niemal w tym samym dniu. Ostatnie pożegnanie aktora odbyło się 22 października 2021 roku na Cmentarzu Bródnowskim. To właśnie obok swojego ukochanego męża spocznie Wanda Wieszczycka-Nowisz. 

Kiedy pogrzeb Wandy Wieszczyckiej-Nowisz?

Aktorka występowała na deskach teatru oraz w produkcjach takich jak "Ostatni dzwonek" czy "M jak miłość". Informację o jej śmierci przekazał Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wanda Wieszczycka-Nowisz zmarła 11 października. Pogrzeb odbędzie się 20 października. Msza Święta rozpocznie się o godzinie 13:20 w Kościele św. Wincentego w Warszawie. Aktorka zostanie pochowana obok swojego męża na Cmentarzu Bródnowskim. Postawiony został nowy nagrobek, który wkrótce utonie w morzu kwiatów i zniczy. 

Grób Nowiszów

i

Autor: MG Grób Nowiszów
Groby symboliczne znanych Polaków. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany