Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Seksowna Sykut-Jeżyna rozpaliła jury! "Wąż strażacki jest potrzebny, żeby nas ostudzić" [GALERIA]

2021-09-24 22:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: materiały prasowe

W trzecim odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15" scena została rozpalona do czerwoności! Pojawiły się na niej największe gwiazdy światowej muzyki: Nicki Minaj, Axl Rose z zespołu Guns N'Roses, a nawet - Lionel Richie. Jury stanęło przed trudnym wyborem! Czyj występ w trzecim odcinki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15" okazał się najlepszy?

Trzeci odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15" otworzyli prowadzący, czyli Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor! Wcielili się w Charles & Eddie i zaśpiewali utwór „Would I Lie To You”. Prowadzący w tym wykonaniu byli bardzo uroczy!

Na scenie jako pierwsza wystąpiła Basia Kurdej-Szatan. Tym razem wcieliła się w postać Sanah i zaśpiewała utwór „etc.” Było romantycznie i jakże dziewczęco! – Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta Sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Genialnie zrobiłaś głos Sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat – dodała Katarzyna Skrzynecka. – Zobaczyłem naturalność, która jest zawsze kluczem do sukcesu – dopowiedział Michał Wiśniewski.

Drugim uczestnikiem był Chris Cugowski. Aktor wykonał utwór „Welcome to the jungle” i zachwycił wszystkich! Było głośno, dziko i ostro! Po tym występie Basia Kurdej-Szatan padła przed Chrisem na kolana! Natomiast w rozmowie z Maciejem Dowborem Chris przyznał, że bardzo ucieszył się na to wykonanie. – Jak ty się człowieku tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie – zachwycił się Gromee. – Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty, bo mnie wymieni na lepszy model – zażartował Michał Wiśniewski.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan

Sykut-Jeżyna w seksownym wcieleniu! Rozpaliła scenę

Następnie, w bardzo zaskakującej roli wystąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która wcieliła się w raperkę Nicki Minaj. Prezenterka wyrapowała piosenkę „Anaconda”. Było bardzo HOT! – Niezwykle seksowny i erotyczny kawałek, bo taki ma być. Fantastyczna w nim jest Nicki Minaj, bo ona taka jest. A ty Paulina dziś wykonałaś mega zawodową, profesjonalną robotę; postaciową, choreograficzną, wokalną. Bardzo odważne zadanie! A ty zrobiłaś to tak gorąco, że wąż strażacki jest potrzebny, żeby nas tutaj ostudzić – podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Czwartym uczestnikiem był Robert Janowski. Aktor wprowadził widzów w przepiękny, romantyczny nastrój wykonując jeden z największych hitów Lionela Richiego - „Say you, say me”. Za to wykonanie otrzymała owacje na stojąco od całej czwórki jury. – W ogóle nie wystawałeś zza tej postaci. Naprawdę! Ani głosowo, ani w żadne sposób. No pokazujesz tu wielki talent od samego początku. I to jest pierwszy raz dla mnie, kiedy się tak stopiłeś z rolą. Super! – powiedziała oczarowana Małgorzata Walewska. – Naprawdę poniosłeś nas, serce drży! Ja ciebie uwielbiam w takich utworach – dodał Gromee.

Łaska została gwiazdą disco polo! "Bardzo kulturalne tłumaczenie Nicki Minaj"

Kasia Łaska zaskoczyła wszystkich wykonaniem utworu z repertuaru, którego nikt by się po niej nie spodziewał… Zaśpiewała piosenkę disco polo „Bara Bara” zespołu Milano. Tym występem rozruszała całą publiczność w studio i Michała Wiśniewskiego. – Ja przeszedłem do sekcji tanecznej – zażartował Michał Wiśniewski. – Kaśka, wpisałaś się w to idealnie. Wyglądasz jak Bogdan! Przyjąć to wyzwanie to też jest zacne, i nie zbagatelizować tego, tylko w pełni przekazać całą tę charyzmę, którą mają ci wykonawcy, co było widać po publiczności – dodał Michał. – Jeżeli chodzi o tekst utworu, to ja myślę, że to jest bardzo kulturalne tłumaczenie piosenki Nicki Minaj – zażartowała też Małgorzata Walewska.

NIE PRZEGAP: Nasz nowy dom: Ojciec umierał na ich oczach! Traumatyczne wydarzenia w cieniu remontu [GALERIA]

Walewska o Willimas: "Jesteś aż tak brzydka, że aż ładna"

Aktor Adam Zdrójkowski wcielił się w postać Gipsy Kings i wykonał utwór „Bamboleo”. W tej roli był absolutnie fenomenalny! Na scenie był power i super zabawa. – Adam, wcześniej w ogóle nie śpiewałeś, nie miałeś doświadczenia wokalnego, a ty totalnie potrafisz podrobić te wokale. To jest niesamowite! Ty jesteś jakimś kosmitą! Z każdym utworem się tak rozwijasz tutaj, że naprawdę duże brawa! – powiedział Gromee.  

Klara Willimas zaśpiewała superhit lat 80-tych „Sun of Jamaica” zespołu Goombay Dance Band. Po raz pierwszy w programie wcieliła się w postać mężczyzny i wybrnęła z tego zadania wyśmienicie. – Ja uważam, że Klara była znakomita. Skradła moje serce! Po prostu jesteś aż tak brzydka, że aż ładna – powiedziała z żartem Małgorzata Walewska.

SPRAWDŹ TO: Przemek Kossakowski zatrzymany na lotnisku. Poważna interwencja służb

Ostatnim uczestnikiem był Tomasz Ciachorowski, który tym razem wcielił się w postać Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i zaśpiewał piosenkę „Ławka”. – Jesteś cudnym Olkiem, Tomek! Naprawdę. Moim zdaniem to była świetna rola, słyszałam głos Olka Klepacza! – zachwyciła się Kasia Skrzynecka. – Jak do tej pory, to jest najlepszy Twój występ. Bardzo mi się to podobało – dodał Michał Wiśniewski. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Paulina Sykut-Jeżyna
Autor: Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Paulina Sykut-Jeżyna

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Odcinek 3. Tabela wyników

Odcinek wygrał Chris Cugowski, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Bartka Przychodzkiego z Fundacji Się Pomaga.

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

  1. Chris Cugowski
  2. Robert Janowski
  3. Tomek Ciachorowski
  4. Basia Kurdej – Szatan
  5. Adam Zdrójkowski
  6. Klara Williams
  7. Paulina Sykut – Jeżyna
  8. Kasia Łaska

Źródło: Polsat

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE