Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Wiśniewskiego! Nie zgadniesz, kto go zastąpi!

i

Autor: AKPA/Gałązka

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Wiśniewskiego! Nie zgadniesz, kto go zastąpi!

2022-03-21 18:20

Widzów popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czeka spora niespodzianka. Na planie czwartego odcinka zabrakło Michała Wiśniewskiego (50 l.). Jak udało nam się dowiedzieć, jego miejsce zajął Robert Janowski (61 l.).

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Obecnie na antenie stacji Polsat emitowana jest 16. edycja show, które zapewnia widzom wielkie emocje. W drugim odcinku programu zabrakło Krzysztofa Cugowskiego, zaś w trzecim odcinku show skradł bezbłędny występ Ani Rusowicz. Już teraz wiadomo, że także w czwartym epizodzie nie obejdzie się bez zaskoczeń. Udało nam się dowiedzieć, że zabraknie w nim Michała Wiśniewskiego!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Michała Wiśniewskiego

Czwarty odcinek 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie wyemitowany już 25 marca o godz. 20:05. Sporym zaskoczeniem jest fakt, że nie pojawi się w nim Michał Wiśniewski. W jury poza Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską i Krzysztofem Cugowskim zasiądzie Robert Janowski.

Według informacji, które zdobył "Super Express", przyczyna nieobecności Michała Wiśniewskiego jest nieznana. Co więcej, do ostatniej chwili nie było wiadomo, że lider zespołu Ich Troje nie pojawi się w studiu. Produkcja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaproponowała Robertowi Janowskiemu występ w roli jurora na dzień przed nagraniami. Gwiazdor dobrze sprawdził się w programie. Podczas przerwy w nagraniach Robert Janowski powiedział nawet, że mógłby zostać jurorem w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Jesteście ciekawi, jak wypadnie Robert Janowski w czwartym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz, co działo się w poprzednim odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Wielki powrót Roberta Janowskiego do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE