Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5

i

Autor: materiały prasowe Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 5

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Poważny wypadek na planie. "Natychmiast straciłem czucie w nodze"

2021-04-23 9:56

Poważny wypadek na planie show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnik Piotr Gawron-Jedlikowski doznał kontuzji podczas występu. Aktor zerwał ścięgno Achillesa podczas wykonu utworu Michaela Jacksona. Jak zdradził artysta: "Natychmiast straciłem czucie w nodze". W jednym z wywiadów zdradził, z czym wiązała się dla niego przykra sytuacja i jak potoczyły się jego dalsze losy w programie. Występ Piotra Gawrona-Jedlikowskiego zobaczymy w najnowszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznajcie szczegóły zdarzenia.

Niestety, wyczerpujące treningi i ciężka praca nad rolą, w którą wcielają się uczestnicy show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zawsze kończą się dobrze. Przekonał się o tym Piotr Gawron-Jedlikowski, który doznał na planie poważnej kontuzji. O jego problemach zdrowotnych pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz, wyszło na jaw, że wypadek sprawił, że aktor musiał zadbać o swoje zdrowie i przejść poważną operację. Dramatyczna sytuacja miała miejsce podczas wykonu piosenki Michaela Jacksona, który zobaczymy w najnowszym odcinku programu Polsatu w piątek o godzinie 20:05. W najnowszym wywiadzie Piotr Gawron-Jedlikowski zdradził, jak się czuje i co czekało go po pechowym występie. Okazuje się, że nie było łatwo, ponieważ ścięgno Achillesa to miejsce, które wymaga specjalnej uwagi i leczenia, zwłaszcza, gdy jest zerwane: "Podczas próby generalnej na dzień przed nagraniem zerwałem ścięgno Achillesa. Mój profesor w szkole aktorskiej często powtarzał: >>Pamiętajcie: chciejcie bardzo, ale nie za bardzo<<. A ja chciałem za bardzo i zamiast 100 dałem z siebie 150 procent. Bardzo mi zależało na tym wykonie, bo wiedziałem, że mogę zrobić to naprawdę dobrze" - powiedział w wywiadzie dla portalu Pomponik.

Piotr Gawron-Jedlikowski czuł ogromny ból: "Natychmiast straciłem czucie w nodze"

Niestety, wysiłek aktora "Korony królów" był tak duży, że ścięgno nie wytrzymało. Musiał poddać się hospitalizacji. Treningi i próby sprawiły były bardzo wyczerpujące, a Gawron-Jedlikowski chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony, co okazało się zgubne:

ZOBACZ: Maja Hyży oskarża byłego męża Grzegorza? Mocne zarzuty: "Jestem nękana i prześladowana od lat"

"Ten układ wymagał ogromnego skupienia. Kiedy zacząłem go wykonywać, pomyliłem się. Przerwałem próbę wściekły na siebie i pomyślałem: >>Teraz zrobisz to perfekcyjnie<<. Zacząłem jeszcze raz i w połowie piosenki wydarzyła się kontuzja. Doszło do jakiegoś przeciążenia i achilles strzelił. (...) Szokująco bolało! Za mną byli tancerze, mieli na sobie ciężkie buty. Byłem przekonany, że któryś z nich podszedł za blisko i mnie kopnął. Usłyszałem huk, coś bardzo głośno strzeliło. Natychmiast straciłem czucie w nodze. Potem dowiedziałem się, że ludzie, zrywając ścięgno Achillesa, mają dokładnie takie same odczucia - słyszą huk i wydaje im się, że ktoś potwornie mocno ich kopnął".

Uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" musiał przejść operację

Gwiazdor przeszedł operację, która była dwa miesiące temu. Na szczęście wszystko zmierza ku lepszemu i jego zdrowie się poprawia. Jak mówi Piotr Gawron-Jedlikowski, dostał od życia dużą lekcję: "Mam nagranie z tej próby i kiedy czasem do niego wracam, myślę: Przecież to tak dobrze szło. Ale właśnie wtedy los mi powiedział: Teraz dostaniesz lekcję pokory. Potem jeszcze był występ, podczas którego wciąż nie wiedziałem, że mam zerwane ścięgno. Walczyłem z bólem". Cały występ zobaczymy w piątek o 20:05 w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piotr Gawron – Jedlikowski jako Magdalena Narożna!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - czyje to metamorfozy?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu jako Zbigniew Wodecki?
Zdjęcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE