Ucho prezesa 7: kim jest kuzyn prezesa?

2017-03-06 9:14
Ucho prezesa 7
Autor: printscreen youtube.com

Ucho prezesa: odc. 7 jest już dostępny na YouTube. Kto tym razem odwiedził gabinet szeregowego posła? Już w zapowiedzi odcinka dowiadywaliśmy się, że w nowym odcinku zobaczymy, szukającego sławy i zarobku twórcę filmowego. Kim jest kuzyn prezesa związany z przemysłem filmowym?

Ucho prezesa - odcinek 7 za darmo na YouTube można obejrzeć od 6 marca 2017 roku. Kto tym razem odwiedził gabinet TEGO prezesa? Jak czytaliśmy w zapowiedzi odcinka "do gabinetu przybywa jedna z najważniejszych - i nieco tym faktem zestresowanych - osób w państwie". Czy to oznacza, że prezydentowi w końcu udało się porozmawiać z prezesem? Ci z was, którzy trzymają kciuki za prezydenta znajdą odpowiedź na to pytanie na końcu 7. odcinka Ucha prezesa. Tymczasem do gabinetu przedostaje się charyzmatyczny twórca filmowy.

Kim jest kuzyn prezesa Jarosława Kaczyńskiego?

7. odcinek Ucha prezesa zadedykowany jest przede wszystkim kuzynowi prezesa. Tę rolę zagrał znany z serialu "Rodzina zastępcza" Jarosław Boberek. W Uchu prezesa przedstawiany jest jako Janek, twórca filmowy. O kim mowa? To Jan Maria Tomaszewski, kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, syn starszej siostry Jadwigi Kaczyńskiej, tuż po bratanicy najbliższa rodzina prezesa. Po tym jak prezesem TVP został Jacek Kurski, Jan Maria Tomaszewski został doradcą zarządu. Za poprzednich rządów PiS-u pobierał pensję z trzech spółek skarbu państwa. W latach dziecięcych Jan oraz bracia Kaczyńscy byli ze sobą bardzo związani. Bliźniacy często odwiedzali dom wujostwa na Saskiej Kępie. Po śmierci Lecha Kaczyńskiego, Jarosław pierwsze święta spędził właśnie u Jana Tomaszewskiego.

Ucho prezesa 7 - kto odwiedził prezesa?

Kto jeszcze odwiedził gabinet szeregowego posła? W 7. odcinku Ucha prezesa pod drzwiami jak zwykle wyczekiwał... prezydent. Do gabinetu dostał się m.in. marszałek Sejmu (serialowe alter ego Marka Kuchcińskiego), który musiał wytłumaczyć się z protestów opozycji. Rolę skruszonego marszałka fenomenalnie odegrał Łukasz Lewandowski. W 7. odcinku Ucha prezesa nie zabrakło też pani Basi. Jak wyglądał przebieg wydarzeń w 7. odcinku Ucha prezesa? Przekonajcie się sami w nagraniu wideo umieszczonym poniżej artykułu

ZOBACZ: Ucho Prezesa 6. Jak oglądać nowe odcinki na ShowMax?

Nowe wyprzedaże markowych ubrań i dodatków każdego dnia! Sprawdź oferty na Zalando Lounge wyprzedaże.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE