Krystyna Kamińska

i

Autor: AKPA

Witamy na świecie

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" urodziła śliczną córeczkę. Krystyna Kamińska wybrała dla małej piękne imię

2023-07-19 18:28

Krystyna Kamińska to nietuzinkowa postać z programu "Rolnik szuka żony". Nie znalazła w tam miłości, za to zdobyła rozpoznawalność i sympatię fanów, którzy nadal bacznie śledzą jej poczynania. Dziś celebrytka poinformowała, że przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. To córeczka o imieniu Greta.

Krystyna Kamińska brała udział w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Była jedną z kandydatek Roberta, jednak nie narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Bohater wybrał wtedy Agnieszkę, z którą stworzył rodzinę - para pobrała się i ma dwoje dzieci. Krystynie też się poszczęściło. W 2016 r. poznała swoją ukochaną Agnieszkę. Kobiety w 2020 r. wzięły ślub. Ceremonia odbyła się w Edynburgu, a ślubne zdjęcia można podziwiać w naszej galerii oraz na profilu @ketokamińska na Instagramie.

Krysia Kamińska z "Rolnik szuka żony" urodziła. "Poród to żywioł"

W ubiegłym roku Krystyna ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Chętnie relacjonowała poszczególnie etapy ciąży na swoim profilu na Instagramie. Mogliśmy podziwiać jej codzienność, ale także piękne, stylizowane zdjęcia z sesji ciążowej. Dziś czas oczekiwania dobiegło końca. Krysia Kamińska urodziła śliczną córeczkę. Dała jej na imię Greta. Zdjęcie dziewczynki zamieściła w relacji z podpisem: "Greta, 18.07.2023. Poród to żywioł". Na zdjęciu oznaczyła tez swoją partnerkę, dając jednocześnie do zrozumienia, że mimo chwilowych trudności, które ostatnio zagościły w ich w związku, córeczkę będzie wychowywać z ukochaną.

Zobacz w galerii zdjęcia z sesji ciążowej Krystyny

Wersow urodziła
Sonda
Rolnik szuka żony. Będziesz oglądać 10. edycję programu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany