Uczestniczka show TVN po półtora roku usłyszała druzgocącą diagnozę!

i

Autor: instagram/@wiktoria_gasior Uczestniczka show TVN po półtora roku usłyszała druzgocącą diagnozę!

Straszna diagnoza

Uczestniczka show TVN po półtora roku usłyszała druzgocącą diagnozę! "Jestem przerażona"

2022-08-12 18:45

Wiktoria Gąsior, uczestniczka show "Hotel Paradise", poinformowała za pośrednictwem Instagrama o diagnozie, którą usłyszała od lekarzy. Celebrytka od dłuższego czasu borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Po półtora roku udało jej się poznać ich źródło. Diagnoza jest przytłaczająca...

Emitowany na antenie TVN program "Hotel Paradise" doczekał się już pięciu sezonów, a niebawem światło dzienny ujrzy szósta edycja show. Jedną z jego uczestniczek była Wiktoria Gąsior. Widzowie mogli zobaczyć ją w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Udział w show nie był dla niej łatwy, bowiem zmagała się z niechęcią ze strony pozostałych uczestniczek. Choć pierwotnie udało jej się związać z poznanym w programie Miłoszem, ich związek przeszedł już do historii, a Wiktoria zmagała się z poważnymi problemami natury psychicznej, przez co zdecydowała się na leczenie psychiatryczne. 

Nie były to jednak jedyne kłopoty uczestniczki "Hotelu Paradise". Wiktoria Gąsior cierpiała - jak wyznała na Instagramie, doskwierały jej ból oraz zmęczenie. W końcu udało jej się znaleźć przyczynę, choć poszukiwania jej trwały aż półtora roku.

Zobacz też: Opozda odpowiada na zarzuty Antka i wbija szpilę Królikowskim. TYLKO U NAS mocny komentarz aktora!

JESTEM CHORA😱 MAM DIAGNOZĘ! Moje ostatnie 1,5 roku to ciągła tułaczka po gabinetach lekarzy; fizjoterapeutów, neurologów, ortopedów.. Ciagle coś mnie bolało. Cały czas czułam spięcia w ciele. Chodziłam zmęczona.. ale zawsze wszystko podciągałam do zmęczenia spowodowanego przygotowaniem do zawodów. Bóle w ciele, które mi towarzyszyły traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów. Nie wiedziałam co mi jest i szukałam pomocy. Wczoraj po półtorarocznej tułaczce otrzymałam diagnozę - napisała na Instagramie.

Jak wyznała Wiktoria Gąsior z 4. edycji "Hotelu Paradise", choruje ona na boreliozę. Zaczęła leczyć dolegliwości, korzystając z metod niekonwencjonalnych. 

Mam BORELIOZĘ. Jest jej aż 17 typów a ja choruje na ten najgorszy, czyli atakujący stawy oraz układ nerwowy. Zaczynam leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Jestem przerażona, ale jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem co mi jest ❤️ wiem, ze jestem w dobrych rękach, ponieważ ta Pani wyleczyła moją ciocie właśnie z BORELIOZY - wyjawiła.

Trzymamy kciuki za leczenie uczestniczki "Hotelu Paradise"!

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE