Uczestniczka show TVN po półtora roku usłyszała druzgocącą diagnozę! "Jestem przerażona"

2022-08-12 18:45

Wiktoria Gąsior, uczestniczka show "Hotel Paradise", poinformowała za pośrednictwem Instagrama o diagnozie, którą usłyszała od lekarzy. Celebrytka od dłuższego czasu borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Po półtora roku udało jej się poznać ich źródło. Diagnoza jest przytłaczająca...

Uczestniczka show TVN po półtora roku usłyszała druzgocącą diagnozę!

i

Autor: instagram/@wiktoria_gasior Uczestniczka show TVN po półtora roku usłyszała druzgocącą diagnozę!

Emitowany na antenie TVN program "Hotel Paradise" doczekał się już pięciu sezonów, a niebawem światło dzienny ujrzy szósta edycja show. Jedną z jego uczestniczek była Wiktoria Gąsior. Widzowie mogli zobaczyć ją w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Udział w show nie był dla niej łatwy, bowiem zmagała się z niechęcią ze strony pozostałych uczestniczek. Choć pierwotnie udało jej się związać z poznanym w programie Miłoszem, ich związek przeszedł już do historii, a Wiktoria zmagała się z poważnymi problemami natury psychicznej, przez co zdecydowała się na leczenie psychiatryczne. 

Nie były to jednak jedyne kłopoty uczestniczki "Hotelu Paradise". Wiktoria Gąsior cierpiała - jak wyznała na Instagramie, doskwierały jej ból oraz zmęczenie. W końcu udało jej się znaleźć przyczynę, choć poszukiwania jej trwały aż półtora roku.

Zobacz też: Opozda odpowiada na zarzuty Antka i wbija szpilę Królikowskim. TYLKO U NAS mocny komentarz aktora!

JESTEM CHORA? MAM DIAGNOZĘ! Moje ostatnie 1,5 roku to ciągła tułaczka po gabinetach lekarzy; fizjoterapeutów, neurologów, ortopedów.. Ciagle coś mnie bolało. Cały czas czułam spięcia w ciele. Chodziłam zmęczona.. ale zawsze wszystko podciągałam do zmęczenia spowodowanego przygotowaniem do zawodów. Bóle w ciele, które mi towarzyszyły traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów. Nie wiedziałam co mi jest i szukałam pomocy. Wczoraj po półtorarocznej tułaczce otrzymałam diagnozę - napisała na Instagramie.

Jak wyznała Wiktoria Gąsior z 4. edycji "Hotelu Paradise", choruje ona na boreliozę. Zaczęła leczyć dolegliwości, korzystając z metod niekonwencjonalnych. 

Mam BORELIOZĘ. Jest jej aż 17 typów a ja choruje na ten najgorszy, czyli atakujący stawy oraz układ nerwowy. Zaczynam leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Jestem przerażona, ale jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem co mi jest ❤️ wiem, ze jestem w dobrych rękach, ponieważ ta Pani wyleczyła moją ciocie właśnie z BORELIOZY - wyjawiła.

Trzymamy kciuki za leczenie uczestniczki "Hotelu Paradise"!

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki