Klaudia El Dursi nie wystąpi w kolejnej edycji hitu TVN? Jest oświadczenie stacji

2022-08-11 18:30

Klaudia El Dursi (33 l.) to modelka oraz prowadząca "Hotelu Paradise". Media niedawno obiegła informacja, że kobieta ma wystąpić w najnowszej edycji show "Ameryka Express" w roli uczestniczki. Portal Wirtualnemedia skontaktował się z przedstawicielami stacji TVN, aby potwierdzić te doniesienia.

Klaudia El Dursi nie wystąpi w kolejnej edycji hitu TVN?

i

Autor: AKPA/Baranowski

Klaudia El Dursi to modelka i celebrytka, która zawdzięcza rozpoznawalność uczestnictwu 8. edycji "Top Model". Kobieta zachwyciła jurorów swoją niebanalną urodą. Chociaż nie udało jej się wygrać, udział w show sprawił, że została zauważona przez producentów "Hotelu Paradise" i otrzymała stanowisko prowadzącej. Modelka piastowała je przez 5 ostatnich sezonów. 

Niedawno portal Pomponik poinformował, że Klaudia El Dursi ma być gwiazdą programu podróżniczego TVN "Ameryka Express". Według jego źródła, kobieta podjęła już rozmowy z producentami i ustaliła nawet warunki. Podobno oglądała poprzednie edycje i marzyła o tym, aby przeżyć taką przygodę.

Portal Wirtualnemedia skontaktował się ze stacją i dowiedział, że ta ma zamiar powrócić do poprzedniego formatu "Azja Express". Zdjęcia odbędą się już tej jesieni w Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie. Przedstawicielka działu PR TVN zaprzeczyła doniesieniom o zaangażowaniu konkretnych osób w program. W tym momencie trwają dopiero castingi.

Potwierdzam realizację kolejnej edycji "Azji Express". Na chwilę obecną nie podajemy nazwisk uczestników, jesteśmy na etapie castingu. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami

Wygląda na to, że nie zobaczymy modelki na ekranie.

Wbrew doniesieniom serwisów plotkarskich w programie nie pojawi się Klaudia El Dursi, gospodyni "Hotelu Paradise" - czytamy na portalu Wirtualnemedia.

Jesteście rozczarowani?

Zobaczcie w naszej galerii, jak pracuje Klaudia El Dursi!

Daria Ładocha o finałowych emocjach w "Ameryka Express" [#HOT]
Sonda
Będziesz oglądać nowy sezon "Azja Express"?