Uczestniczka Top Model i Wyspy przetrwania występuje w paryskim kabarecie

2018-07-04 0:45

Julia Maciuszek (19 l.) to jedna z najbardziej wysportowanych celebrytek polskiego show-biznesu. Dziewczyna znana z takich programów jak "Top Model", "Wyspa przetrwania" czy "Anna Powierza za kierownicą SsangYong" w wolnych chwilach występuję w... cyrku. 19-latka jest zawodową akrobatką, a zdjęcia, które umieszcza na Instagramie naprawdę robią wrażenie.

Gdy odpadła z programu "Wyspa przetrwania" wróciła do zajęcia, które od najmłodszych lat jest jej pasją, czyli do akrobatyki sportowej i artystycznej. Julia Maciuszek, bo o niej tutaj mowa, jest mistrzynią w tańcu na szarfie, skokach na batucie i na ścieżce. I choć ma dopiero 19 lat, to już może poszczycić się występami w najpopularniejszym francuskim kabarecie Le Plus Grand Cabaret du monde, w którym jest członkiem teatru sztuki ruchu Ocelot. Próbkę jej umiejętności akrobatycznych znajdziemy również na jej Instagramie. Dziewczyna umieszcza tam zdjęcia niezwykłych akrobatycznych figur. I choć w programie "Top Model" nie doszła do finału, to i tak została modelką. Od jakiegoś czasu Julka jest "twarzą" producenta strojów sportowych.

- Bez wahania zgodziłam się zostać twarzą Under Armour. Ich stroje są idealne dla czynności, które wykonuję. Doskonale przylegają do ciała i nie krępują ruchów, dzięki czemu pewnie czuję się, zarówno na ziemi, jak i w powietrzu - opowiada Julia.

Okazuje się, że dla tej 19-latki sport to faktycznie całe życie. Na treningi poświęca naprawdę dużo czasu i nie oszukuje, bo patrząc na jej zgrabne ciało trudno doszukać się w nim grama tłuszczu.

- Trenuję pięć razy w tygodniu po dwie godziny. Sprawia mi to ogromną radość. Każdego dnia dążę do perfekcji. W sporcie staram się dawać z siebie wszystko - mówi Maciuszek.

Efekty tych treningów znajdziemy na Instagramie Juli Maciuszek. Dziewczyna może poszczycić się sześciopakiem:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE