Co za zmiana!

Uczestniczki "Top Model" wręcz nie da się poznać! Olga Król została skrzywdzona w programie

2022-09-28 17:14

Olga Król metamorfozę w 10. edycji programu "Top Model" przypłaciła wielkimi nerwami. Uczestniczka, gdy zobaczyła swoją nową fryzurę, wybuchła... płaczem! Od tamtej pory sporo się jednak zmieniło. Modelka zdążyła już po raz kolejny zaeksperymentować z wyglądem i pokazać się w zupełnie nowej odsłonie. Jak wygląda teraz? Pomimo wielkich łez postanowiła znowu zaufać fryzjerowi z "Top Model". Łukasz Urbański wyczarował na jej głowie coś zupełnie innego, niż dotychczas! Jednak i tak najgłośniej jest o powiększonych ustach modelki. Co ona na to?

Olga Król przeszła kolejną metamorfozę. Ładnie jej? Po fryzurze z "Top Model" nie ma śladu!

Olga Król dała się poznać widzom 10. edycji "Top Model" jako uczestniczka "oszpecona" podczas słynnych programowych metamorfoz. To ważny element show, który ma też udowodnić, że wybrane kandydatki są w stanie stać się prawdziwym "materiałem do pracy", jak opisywał to podczas jednego z niedawnych odcinków najnowszej odsłony "Top Model" Dawid Woliński.

Olga Król do "Top Model" zgłosiła się jako dumna posiadaczka długich, bardzo kobiecych włosów. Jednak zdaniem fryzjera w programie, Łukasza Urbańskiego, znacznie lepiej miało jej być w krótkiej fryzurze, podkreślającej jej urodę. Widząc efekt zastosowanej metamorfozy uczestniczka... wybuchła płaczem. Jej reakcja na ścięcie długo zapuszczanych włosów była na tyle emocjonalna, że poruszyła i widzów. Rozwścieczeni, ruszyli do ataku na Urbańskiego, który przyznawał, że otrzymywał nawet groźby śmierci! Zareagować postanowiła więc także sama Król.

Wiecie, co mnie denerwuje ? Irytujący jest sposób, w jaki niektórzy z Was tę swoją opinię wyrażają. Można przecież przedstawić nasze racje bez poniżania drugiej osoby. Nigdy nie wiemy, jak osoba po drugiej stronie może zareagować - dlatego warto przemyśleć, co i gdzie się pisze. Nie potrafię zrozumieć hejtu kierowanego w stronę Łukasza Urbańskiego, którego z tego, co widzę, jest coraz więcej - pisała na swoim koncie na Instagramie modelka. Olga Król dodawała także, że choć początkowo nowy wygląd nie przypadł jej do gustu, z czasem polubiła krótsze włosy.

Teraz, rok później, uczestniczka ponownie postanowiła zaufać poznanemu w programie "Top Model" fryzjerowi i oddać się w jego ręce. Tym razem fotel fryzjerski opuściła z długimi, przedłużonymi blond włosami. Wygląda lepiej? Wielu znacznie większą uwagę zwróciło na powiększone usta modelki. Takie komentarze Olga Król ucina jednak krótko.

Chciałam - powiększyłam, tyle. Nie rozumiem pisania mi "po co się krzywdzisz", "po co to robiłaś, kiedyś byłaś ładniejsza". Nie muszę się nikomu podobać, mam się czuć dobrze sama ze sobą. Zajmijcie się moi drodzy swoim życiem, problemami i skończcie wypisywać mi miliony wiadomości odnośnie tego, jaką to ja sobie krzywdę zrobiłam. Będę chciała, to dorobię sobie trzecie oko, drugi nos i naprawdę nie potrzebuję wskazówek, co powinnam, a czego nie - komentowała Olga Król. Zgadzacie się z nią? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak zmieniała się modelka!

Olga Król przeszła już niejedną metamorfozę. Modelka śmiało eksperymentuje z wyglądem, zmieniając fryzury i styl. Zobaczcie wszystkie jej "wcielenia" w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy podoba Ci się nowa fryzura Olgi Król?
Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają