Dawid Woliński się zakochał! Wyznał to w programie Top Model

i

Autor: AKPA/Gałązka

Tego się nie spodziewaliśmy!

Dawid Woliński się zakochał! Wyznał to w programie "Top Model"

2022-09-21 22:44

Dawid Woliński (45 l.) w 3. odcinku 11. edycji show "Top Model" poznał nową miłość! Juror, znany ze swojego surowego dla modelek oka i znakomitego wyczucia stylu był wręcz oczarowany kocimi, zmysłowymi ruchami uczestniczki. Trafiło go "uderzenie sycylijskiego pioruna"? Od razu pośpieszył z miłosnymi deklaracjami dla niejakiej Karoliny! Choć projektant stara się neutralnie reagować na komentarze dotyczące jego orientacji seksualnej, był już kiedyś w związku z kobietą, z którego ma córkę! Czyżby ponownie jego serce zabiło szybciej dla pań?

Dawid Woliński znalazł nową miłość! To uczestniczka "Top Model". Odwzajemniła uczucie

Musimy przyznać, wśród uczestniczek 11. edycji programu "Top Model", choć są i wyjątki, nie ma wielu, grzeszących nadmierną inteligencją. Tego nie można było jednak powiedzieć o Karolinie. 18-latka, która jurorów oczarowała swoim francuskim, podkreśliła także bliską i zażyłą relację z mamą, pielęgniarką. Kobieta oczywiście towarzyszyła córce w eliminacjach do programu, gorąco kibicując jej za kulisami show "Top Model".

Karolina, jak się okazało, włada także językiem niemieckim i kocimi ruchami, które zaprezentowała. Choć do idealnego dla modelki wzrostu brakowało jej kilku centymetrów, grono jurorskie zdecydowało się przetestować jej umiejętności jako potencjalnej gwiazdy wybiegu. Marcin Tyszka poprosił uczestniczkę o zapozowanie do zdjęcia z innym modelem. Wypadli znakomicie!

Pod wrażeniem osobowości Karoliny, którą nazwał "słodką", był także Dawid Woliński. Juror, znany z tego, że potrafi bez ogródek docinać uczestniczkom, a nawet... sprawdzać, czy ich piersi są prawdziwe - ach te skandale sprzed lat! - tym razem nie potrafił ukryć fascynacji. Projektant był skłonny przyjąć ją do programu nawet pomimo tego, że nie do końca spełniała kryteria! Wyznał jej płomienną miłość. Myśli już o drugim dziecku? Więcej poniżej.

Ja się zakochałem. Mnie twoje centymetry nie przeszkadzają. Twoja osobowość to co najmniej 10 cm plus do tego, co masz - powiedział wyraźnie zauroczony juror "Top Model". Uczestniczka szybko potwierdziła, że również od razu zapałała uczuciem do Dawida Wolińskiego!

Jak podoba Wam się póki co 11. sezon show "Top Model"? Na widzów czeka jeszcze wiele niespodzianek! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!
Sonda
Oglądasz 11. edycję "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany