Przez ciążę Kasia Sokołowska nie radzi sobie w Top Model? Nie wiem, czy to hormony

i

Autor: Facebook/Top Model/TVN

Nie mogła opanować emocji!

Przez ciążę Kasia Sokołowska nie radzi sobie w "Top Model"? "Nie wiem, czy to hormony"

2022-09-14 22:40

W drugim odcinku 11. edycji show "Top Model" grono jurorskie ponownie ruszyło na poszukiwania przyszłych gwiazd światowych wybiegów! Uwagę Kasi Sokołowskiej (49 l.) zwróciła zwłaszcza jedna z uczestniczek, energiczna Wiktoria, która na plan programu zabrała swoich największych fanów - męża i dwie pociechy. Choć większość życia spędziła w Kołobrzegu, za miłością życia pognała do Krakowa. Jej historia ujęła jurorkę na tyle, że ta zaczęła obawiać się, że nie jest obiektywna z powodu... ciąży! Ekspertka pokazów mody długo czekała na narodziny synka, jednak stan błogosławiony chyba nie ułatwiał jej pracy.

"Top Model": Kasia Sokołowska nie potrafi być obiektywna przez ciążę? "Nie wiem, czy to przez mój stan"

Kasię Sokołowską w roli jurorki 11. edycji show "Top Model" cenią wszyscy fani programu. Także za jej bogatą wiedzę i znajomość branży modowej, oraz naturalne wyczucie stylu. Okazuje się jednak, że w najnowszej odsłonie "Top Model" TVN nad obiektywizmem ekspertki zawisły czarne chmury! Katarzyna Sokołowska, która na planie programu była jeszcze w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem - w lipcu została mamą zdrowego synka! - wzruszyła się historią jednej z uczestniczek w niecodzienny nawet dla niej samej sposób. 

Katarzyna Sokołowska należy do zapracowanych mam - niemal od razu po porodzie pojawiła się na konferencji prasowej, zapowiadającej 11. edycję "Top Model", na której był i Super Express - wideo znajdziecie poniżej. Choć obecnie szusuje już w towarzystwie najbliższych w górach, ciesząc się macierzyństwem, takie wolne chwile to dla gwiazdy rzadkość. 

Dlatego obawiała się, czy jej stan oraz związany z tym poziom hormonów nie wpływają na jej decyzje co do wyboru uczestników 11. edycji programu "Top Model". Skomentowała to w charakterystyczny dla siebie, żartobliwy sposób. Warto wspomnieć, że Katarzyna Sokołowska długo czekała na to, aby zostać mamą. Jurorka "Top Model" w ciążę zaszła w wieku 49 lat!

Trudno mi Ciebie, Wiktorię, 163 cm, oderwać od tego, co mówisz, kim jesteś, jaką masz rodzinę. Nie wiem, czy to przez mój stan i moje hormony, ile w tym jest obiektywizmu, ale dzisiaj chcę Ci powiedzieć: tak - szczerze wyznała Katarzyna Sokołowska, poproszona o werdykt. Wiktoria dostała się do 11. edycji "Top Model"!

Czy modelka może być niska? Jurorzy dali jej szansę w 11. edycji "Top Model"

Pomimo stosunkowo niskiego, jak na świat modelingu, wzrostu, powyższymi słowami Katarzyna Sokołowska postanowiła dać szansę żywiołowej Wiktorii. Za jej przystąpieniem do dalszych przygotowań do udziału w 11. edycji show "Top Model" byli także Marcin Tyszka, oraz Joanna Krupa. Zażartowała, że skłonił ją do tego "prawdziwy fan" uczestniczki, żywiołowo kibicujący jej z dwójką maluchów na ramieniu mąż.

Przeciwny był jedynie Dawid Woliński. Zdaniem projektanta udział Wiktorii, która ma 163 cm wzrostu, w kolejnych odcinkach show jest po prostu bezcelowy. Być może jednak uczestniczka udowodni mu, że nie ma rzeczy niemożliwych! Branża modowa powoli zaczyna doceniać różne typy sylwetki i "mankamenty" urody.

Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!

Katarzyna Sokołowska najlepiej udowadnia, że ciąża to nie choroba. Nawet ta późna! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, jak rozpromieniona pojawiła się w stanie błogosławionym na planie 11. edycji "Top Model".

Sonda
Oglądasz 11. edycję "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają