49-letnia Katarzyna Sokołowska zabrała synka w góry

i

Autor: AKPA/Podlewski 49-letnia Katarzyna Sokołowska zabrała synka w góry

Słodki widok

49-letnia Katarzyna Sokołowska zabrała synka w góry. Rozczulające zdjęcia z wyjazdu

2022-09-07 16:05

W lipcu bieżącego roku 49-letnia Katarzyna Sokołowska została mamą. Ostatnio jurorka "Top Model" wybrała się z niespełna dwumiesięcznym synkiem w Karkonosze. Sokołowska opublikowała na Instagramie słodkie zdjęcia z rodzinnego wyjazdu. Musicie je zobaczyć!

Katarzyna Sokołowska to reżyserka pokazów mody, a także jurorka "Top Model". Jest ona obecna w polskim show-biznesie już od lat. Gdy wiosną bieżącego roku ogłosiła, że zostanie mamą, w mediach zapanowało spore poruszenie. Syn 49-letniej Katarzyny Sokołowskiej i Artura Kozieja, który urodził się w lipcu 2022 roku, otrzymał imiona Iwo Lew

Maluch jest oczkiem w głowie rodziców. W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Sokołowska wyznała, że w pełni skupia się na roli mamy. Wyjawiła, że zamierza wrócić do pracy, jednak obecnie rodzina jest dla niej priorytetem. Poświęca bliskim sporo czasu, a ostatnio wybrała się wraz z malutkim, niespełna dwumiesięcznym synkiem w Karkonosze! Na instagramowym profilu Sokołowskiej pojawiły się zdjęcia, które rozczulą nawet największych twardzieli! 

Na pierwszej fotografii jurorka "Top Model" zapozowała wraz z leżącym w wózku synkiem. Na drugim zdjęciu w albumie widzimy Sokołowską trzymającą w rękach dwumiesięczne maleństwo, na trzecim zdjęciu zaś gwiazda przytula dziecko, siedząc na sporej skale, a w rodzinnej sielance towarzyszy im pies. 

Moje życie w Karkonoszach? Przesiadłam się z auta na wózek??? - podpisała album Sokołowska.

Nowe zdjęcia Kasi Sokołowskiej wzbudziły ogólny zachwyt. "Cudownie", "Pięknie", "Ślicznie pani wygląda", "Nadal stylowo i z klasą", "Zjawiskowo", "Bardzo twarzowo" - komplementują internauci sielskie fotografie w górskiej scenerii. 

Zobaczcie rozczulające zdjęcia Sokołowskiej z małym synkiem!

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY SOKOŁOWSKIEJ Z OKRESU CIĄŻY

Sonda
Podobają ci się imiona, jakie Katarzyna Sokołowska dała synowi?