Joanna Krupa potrzebowała pomocy medyka na planie Top Model

i

Autor: instagram/@joannakrupa Joanna Krupa potrzebowała pomocy medyka na planie "Top Model"

Joanna Krupa potrzebowała pomocy medyka na planie "Top Model". Co jej się stało?

2022-06-06 13:42

Joanna Krupa (43 l.) zraniła się na tyle poważnie, że podczas jednego z castingów do 11. edycji "Top Model" konieczna była interwencja medyka. Choć modelka wyglądała olśniewająco, zmagała się z bólem. Co się wydarzyło?

Program TVN "Top Model" otworzył wielu uzdolnionym młodym osobom drzwi do wielkiej kariery w świecie modelingu. Jego uczestnikami byli m.in. Klaudia El Dursi, Michał Baryza, Karolina Pisarek czy Karolina Gilon. 

W jury "Top Model" zasiadają Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Joanna Krupa, która jest również prowadzącą show. Obecnie trwają zdjęcia do 11. edycji, a widzowie TVN czekają z niecierpliwością na kolejną odsłonę popularnego formatu. To, co dzieje się na planie, można obserwować m.in. na instagramowym profilu show oraz jego jurorów. 

Interwencja medyka w "Top Model 11"

Kolejna odsłona "Top Model" pojawi się na antenie TVN już jesienią 2022 roku. Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, a do tego czasu mogą śledzić profile jurorów programu, gdzie znajdą zakulisowe informacje na jego temat.

Jedną z najjaśniejszych gwiazd "Top Model" jest Joanna Krupa, która niejednokrotnie okazywała wsparcie uczestnikom show i pomagała im w radzeniu sobie z emocjami oraz trudnymi sytuacjami. Tym razem pewien przykry incydent przydarzył się właśnie jej, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. 

Zobacz także: Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Rolnik kilka miesięcy temu wziął ślub z Bogusią

Na jej Instastories pojawiły się nagrania z castingu do 11. edycji "Top Model". Modelka ochoczo pokazywała na nich siebie oraz pozostałych jurorów. Trzeba przyznać, że Joanna Krupa wyglądała niesamowicie. Nie obyło się jednak bez nieprzyjemnej sytuacji. Jak dowiadujemy się z Instagrama, Joanna Krupa dzień wcześniej zraniła się w stopę, a na planie "Top Model" musiał pojawić się medyk, który opatrywał jej ranę. Modelka przekonywała, że za sprawą przystojnego mężczyzny wszystko szybko się zagoi. Nie ujawniła, jak doszło do wypadku. Przy interwencji ratownika obecni byli inni jurorzy, w tym Dawid Woliński, który skwitował sytuację krótkim: "uciąć, uciąć". 

Mamy nadzieję, że to nic poważnego, a zraniona stopa Joanny Krupy szybko się zagoi!

Joanna Krupa na planie Top Model 11

i

Autor: instagram/@joannakrupa Joanna Krupa na planie "Top Model 11"
Cleo i Maryla Rodowicz wyśpiewały nam wszystko!
Sonda
Będziesz oglądać 11. edycję "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany