Uczestnik Big Brothera zagrał w "Koronie królów"!

2019-03-27 10:44
Big Brother
Autor: x-news Big Brother

W sieci regularnie pojawiają się informacje na temat dokonań medialnych uczestników nowego "Big Brothera". Tym razem internauci wyśledzili, że Radek Palacz (41 l.) zagrał w produkcji "Korona królów - Taka historia..."! Co wiemy o jego roli?

Znany z "Big Brothera" Radosław Palacz zagrał epizod w produkcji kostiumowej TVP "Korona królów - Taka historia...". W odcinku o Krakowie czasów króla Kazimierza Wielkiego wcielił się w postać cyrulika, czyli dawną wersję męskiego fryzjera. Zdjęciami i nagraniem z planu mężczyzna pochwalił się na swoim profilu instagramowym.

KIM JEST RADOSŁAW PALACZ?

Hanys, zakochany w kulturze i historii Śląska. Szczyci się swoim pochodzeniem i z dumą posługuje się gwarą śląską. Od 15 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Ma dwójkę synów. Prowadzi własną firmę stolarską. Z zamiłowania wędkarz, akwarysta. Radosław ma do siebie duży dystans i budzi sympatię wielu osób. Niektórzy określają go mianem hipstera, głównie dlatego, że nie da się go zaszufladkować. Jest pewny siebie i otwarty na nowości. Dodatkowo, udziela się w klubach brodaczy, z racji okazałego zarostu. Jest lokalnym społecznikiem, organizuje duże akcje charytatywne.

"KORONA KRÓLÓW - TAKA HISTORIA..." - CO TO JEST?

"Korona królów - Taka historia..." to serial, który przybliża tło historyczne, zawiłości polityczne i realia życia codziennego, w jakich rozgrywa się akcja "Korony królów". Premierowy odcinek wyemitowano 7 września 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE